Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj lesz elvetetnem a...

Muszáj lesz elvetetnem a kisbabámat! Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a párom nem szeretné a babát.Nem kényszerít, nem ad ultimátumot, hogy elhagy. De tudom, hogy nem akarja, nem lenne boldog. Pénteken megyek dokihoz először.

Mit csináljak, hogy ezt túléljem???Legszívesebben megölném magam.

Becsúszott bébi, pedig védekeztünk.

Van lakásunk, én még suliba járok, ő már dolgozik de tény, hogy túl gazdagok nem vagyunk, bár sztem anyagilag meg lehetne oldani, ha család is segít.

De ő még nem érzi magát érettnek.És egyedül nem vagyok képes felnevelni.Úgyhogy kénytelen elszek megtenni azt,amitőlsoha nem fogok tudni szabadulni egész hátralévő életemben. Pedig 7 éves korom óta babát szeretnék, minden ismerősöm "babmániásnak tart", ez életem nagy álma és most meg fogom ölni:(((((((((((((((egy undorító szemétláda vagyok, egy gyilkos!


2009. júl. 7. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

Olyan 7 hetes vagyok kb.

Írok persze mindenképp,ha már biztos döntés született.Ennek legkésőbb jövő héten ilyenkor kb meg kell születnie...és muszáj, hogy megtarthassam a babámat!!mindennap ezért imádkozom!

2009. júl. 15. 23:44
 42/71 anonim ***** válasza:
100%

Az tényleg jó ötlet, hogy UH-ra együtt menjetek!

Nekem hihetetlen volt látni 8 hetesen először azt a kis "pacát", aminek a közepén láttam, hogy lüktet a kis szíve! :)

Ne add fel! Kitartás!

2009. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
100%

Vidd magaddal a párodat mindenhová!

Látni fogja az UH-n hogy milyen kis csoda lakik a pocakodban, a családvédelmi szolgálatnál legalább ő is hallja hogy miket mondanak neked az abortusszal kapcsolatban! Hidd el hogy ott minden erejükkel arra törekszenek hogy lebeszéljenek róla, néha eléggé megalázó stílusban!

És tényleg mutass neki abortuszos videót is, ez például nagyon szörnyű: [link] (te inkább ne nézd meg!)

2009. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem lehetne hogy (habár már nem mész egyedül hozzájuk ugye?)kérd meg a családvédelmiseket hogy mondjanak "durva" dolgokat stb. és jól ilyesszék meg.Hátha rájön hogy ez ne játék.Én biztos megtenném.
2009. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat!

az az igazság, hogy az UH-ra már csak akkor kerül sor, ha megtartom a babát.A hüvelyire kell elmennem mindenképp abortusz előtt is, azon lehet már szívhangot hallani?Mert akkor arra elviszem.

Igen, tegnap megkértem a védőnőt, hogy kedden minden eszközt vessen be a párom meggyőzésére.

2009. júl. 16. 12:56
 46/71 anonim ***** válasza:
100%

ha te szeretnéd, a szülők meg támogatnak,akkor a pároddal ne foglalkozz.. egy gyerek örökké a gyereked lesz,a párod meg-sajna-akkor sem biztos,ha elveteted.. én a 2.babámat várom,ez egy csoda,ez a baba kiválasztott téged a mamájának,millió nő tenne meg bármit ha ezt átélhetné. nagyon szerencsés vagy h anya lehetsz,becsüld meg.


tönkreteszed magad ha megteszed.


a hüvelyi uh-n is látszik minden és a szívét is megnézik,ha tudod vidd el.


én már nem győzködném a párom a helyedben,ne félj,h egyedül maradsz,látod h nem így lenne és a pici meg.. amikor először öleled majd magadhoz,ahhoz nincs fogható érzés,minden más semmiségnek tűnik majd.


a helyedben nyugodtan,higgadtan és erősen állnék a párom elé és elmondanám neki: az h anya lettem,életem legnagyobb csodája. senki kedvéért nem válok meg tőle. szeretlek,de ő a gyermekem. boldoggá teszel,ha az apja maradsz,de ha nem,elfogadom,és akkor egyedül boldogulunk.


kérlekkérlekkérlek ne vetesd el csak mert ő nem akarja!!!!!


ha tudok segítek,tudom hol vannak olcsó üzletek pl,melyek a jó és olcsó márkák stb..

2009. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kedves utolsó válaszolónak!!!

A hüvelyin még jobban lehet látni a babát mint hasin és ha szerencséd van (a nők többségének)már látszik a szívpulzálás!Nekem csak a 8 vagy a 9 héten volt,de bízok benne hogy nálad már lesz!Nyugodtan vidd magaddal a párod!Sok sikert kívánok!!!!

2009. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
Na nincs semmi újság?
2009. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

de van:( kedden megyek abortuszra.

Én írtam az Abortusz vagy kisbaba egyedülálló anya kérdést, ott leírtam miért így döntöttem, mégegyszer nem vagyok rá képes.

2009. júl. 22. 14:47
 50/71 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, amiket írtál.

Végigolvastam, amiket írt az, akinek belinketék a történetét.

Jövő péntekre várom első babánkat. Most bent voltam a kórházban. De hála Istennek, nincs gond, és hazaengedtek pár nap után. Reméltem, hogy azalatt még nem tetted meg...

Nem tudom, melyik városban laksz. Nem tudom, támogatásokból mennyi pénzt tudnál összeszedni havonta. Ha a lakást fenn tudnád tartani, én szeméály szerint garantálom Nekd, hogy kisruhákban, bébiholmikban, berendezésben ilyenekben segítek neked! A mi babánk addigra, mire a tiéd meglenne, kinőné már a kis holmijait. Én személy szerint vállalom, hogy ilyneket adok Neked!

Annyira szeretném, ha megtartanád!

Kérlek, gondold meg, és írj!

Református tanár vagyok. Szüleim lelkészek. Több helyről is tudnék Nektek bébidolgokat összeszedni folyamatosan, ahogy nő majd a kisbabád! Annyira szívesen segítenék, amíg be nem fejezed az egyetemet!

Kérlek gondold meg, és írj!

Ezt totál komolyan felajánlom!

2009. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!