Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj lesz elvetetnem a...

Muszáj lesz elvetetnem a kisbabámat! Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a párom nem szeretné a babát.Nem kényszerít, nem ad ultimátumot, hogy elhagy. De tudom, hogy nem akarja, nem lenne boldog. Pénteken megyek dokihoz először.

Mit csináljak, hogy ezt túléljem???Legszívesebben megölném magam.

Becsúszott bébi, pedig védekeztünk.

Van lakásunk, én még suliba járok, ő már dolgozik de tény, hogy túl gazdagok nem vagyunk, bár sztem anyagilag meg lehetne oldani, ha család is segít.

De ő még nem érzi magát érettnek.És egyedül nem vagyok képes felnevelni.Úgyhogy kénytelen elszek megtenni azt,amitőlsoha nem fogok tudni szabadulni egész hátralévő életemben. Pedig 7 éves korom óta babát szeretnék, minden ismerősöm "babmániásnak tart", ez életem nagy álma és most meg fogom ölni:(((((((((((((((egy undorító szemétláda vagyok, egy gyilkos!


2009. júl. 7. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
48%

Az előző vagyok:

Tudom, miért hinnél valakinek, aki csak így ír neked.

Komolyan szeretnék segíteni!

Ha gondolod, írj email-ben! Ott akár a számom is megadom. Megadom a nevem, és megnézhetsz az iwiw-en is. Akkor mgé mindig lesz lehetőséged eldönteni, hogy megbízz-e bennem!

Komolyan segíteni szeretnék, mert láttam már olyanokat, akik évekkel, sőt évtizedekkel később is bánták...

Tudom, hogy még tanulsz. Így meg főleg nem könnyű dönteni. Bátyám barátnője is jogon van. Neki is két éve van még vissza.

Engedd meg, hogy segítsek!!!


egy 40. hetes kismama (aki nem sokkal idősebb nálad)

2009. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
66%

Te egy férfiért ölsz meg egy életet!!!!!!

Azért a férfiért akit igy is ugy is elfogsz vesziteni,mert ha már vmi igy megy,az hosszu távon nem müködőképes!

2009. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy segíteni akarsz.

Nagyon jólesik és egyben rettenesen fáj, hogy igazából te vagy az egyetlen, aki ilyen őszintén és igazán segíteni szeretne akkor is,ha megtartom a babát.Mindenki más az abortusz felé lök engem.

Keddig még vívódok, ha mégis megtartom a bébit írok neked mindenképp!Nagyon köszönöm mégegyszer!

2009. júl. 26. 15:43
 54/71 anonim ***** válasza:
48%

Várom az email-ed!!!!!!!!!!! De még kedd előtt!!!!!!!!!

Kérlek, tartsd meg! Segítek!

Írj!!!!!!!!!


aanni@freemail.hu

2009. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem itt a 95% nem akart az abortusz felé lökni nemtudom miért mondod!A másik hogy miért tőlünk vársz olyan segítséget amiért neked kell vállalni a felelőséget.Azonkívül azért vannak a szüleid és a hozzád tartozók.Jah és mindjárt itt a kedd!!!HOlnap!
2009. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:

Akármit is mond az előző hozzászóló:

én még mindig várom az email-ed!

2009. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:

nem úgy értettem, hogy itt az oldalon lök mindenki az abortusz felé, hanem a családomon belül mindenki.

köszönöm, hogy megadtad az emailcímedet, de még mindig nem tudom mi lesz velem:(( köszönöm, hogy segíteni akarsz, de nem is tudom mit írhatnék emailben.

2009. júl. 27. 14:18
 58/71 anonim ***** válasza:

Ha írsz, megadom a számom. Megcsörgetsz, felhívalk. Beszéljünk róla! Tényleg annyira szeretnék segíteni.

Nem vagyuk szemellenzős keersztyén ember, de keresztyén vagyok. Református. Nálunk működik egy baba-mama kör is. Ott az anyukák fel szokták ajánlani a már használaton kívüli kisruhákat, bébidolgokat, kiságyat, babakocsit.

Mi pl. vettünk "véletlenül" két babakocsit. Nem tudjuk mi legyen vele. Én nagyon szívesen Nektek adnám ajándékba!

Ha írsz, megadom a nevem, megnézhetsz az iwiw-en, és ha meg tudsz bennem bízni az iwiw-em alapján, add meg a számod, és felhívlak.

Kérlek! Ne add fel! Írj!

2009. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
Mi lett tegnap?
2009. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
2009. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!