Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj lesz elvetetnem a...

Muszáj lesz elvetetnem a kisbabámat! Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a párom nem szeretné a babát.Nem kényszerít, nem ad ultimátumot, hogy elhagy. De tudom, hogy nem akarja, nem lenne boldog. Pénteken megyek dokihoz először.

Mit csináljak, hogy ezt túléljem???Legszívesebben megölném magam.

Becsúszott bébi, pedig védekeztünk.

Van lakásunk, én még suliba járok, ő már dolgozik de tény, hogy túl gazdagok nem vagyunk, bár sztem anyagilag meg lehetne oldani, ha család is segít.

De ő még nem érzi magát érettnek.És egyedül nem vagyok képes felnevelni.Úgyhogy kénytelen elszek megtenni azt,amitőlsoha nem fogok tudni szabadulni egész hátralévő életemben. Pedig 7 éves korom óta babát szeretnék, minden ismerősöm "babmániásnak tart", ez életem nagy álma és most meg fogom ölni:(((((((((((((((egy undorító szemétláda vagyok, egy gyilkos!


2009. júl. 7. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy érdeklődtök!Igen az utolsó válaszoló által belinkelt kérdésnél már leírtam a történteket!Had ne írjam le ide is, ott mindent leírtam részletesen.

Köszönöm azért itt is még egyszer a sok segítő szót és annak is, aki babaholmikat szeretett volna nekem adni!Nagyon köszönöm, de nem lett volna elég, hogy tisztességgel neveljem fel a kisbabámat! Remélem sikerül elérnem mindazt, amit a másik kérdésemnél leírtam és akkor rendbejön az életem talán.

2009. júl. 29. 15:42
 62/71 anonim ***** válasza:
És a pároddal együttmaradsz? Vagy együtt vagytok még?
2009. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:
igen, még együtt.Most próbál mindent megtenni, hogy enyhítse a fájdalmamat. Mondtam neki, hogy ez nem olyan dolog, amit pár nap alatt megbocsátok.Évekig kell bizonyítania és még utána sem biztos,h megbocsátok neki. Ha közben jön valaki más, akkor szó nélkül elhagyom. Addig is pedig mindent megteszek, hogy felfogja mit tett, mibe kényszerített bele és szenvedjen...
2009. júl. 30. 12:14
 64/71 anonim ***** válasza:
53%

lehet h most megharagszol de minden téren rosszul döntöttél. olvastam h kb 120 lenne a bevételed,és talán lakhatnál anyudéknál.és a fiú szülei is támogatnának,azt írtad. ő meg köteles lenne legalább gyerektartást fizetni.és van saját lakásod.amit kiadnál.vagy el.abból lenne pénz.ez a nyomor?? örülj h nem tudod mi az.



nem értelek.


többen felajánlották-én is!!-h amiben tudunk segítünk.


van aki sokkal rosszabbul áll és vállalja. és: te döntöttél,h elveteted,és mégis már most előirányzod a párodnak,h bűnhödni fog e miatt élete végéig.

akkor mire volt ez jó?? és miért haragszol rá?? a döntés a tiéd volt!!


nem bántani akarlak,de ideje vállalnod a felelősséget a döntésedért és senkit sem utálni érte.


te ugyanolyan éretlen vagy,mint a párod,de könnyebb ráfogni

2009. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
0%

és még 1: a suliban halasztani is lehet.


bár mostmár mind1.


akkor éljetek gyűlöletben,haragban,vezekeljen szerencsétlen pasid,te meg szenvedj.szép kis kilátások. nem kell jósnak lenni h lássa az ember,h előbb utóbb a pasid is a szemedbe vágja h végülis te döntöttél,és lelép.

2009. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
27%

és: diákhitel is van,havi 50. meg rendkívüli segély.emelt családi. ha vetted volna a fáradtságot h utánanézz,/családsegítő/akkkor láttad volna h az egyedülálló mamákat segítik.


te nem is akartad ezt a babát...

2009. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:

Nekem beszélsz arról, hogy ha vettem volna a fáradtságot???

Ha TE vetted volna a fáradtságot elolvastad volna rendesen az összes kommentemet és akkor nem beszélnél hülyeségeket össze vissza!


Nem segített volna anyukám sem végül, a fiú szülei kerek perec kijelentették, hogy nem segítenek, egy forintot nem adnak!!!

Anyukám azt mondta, nem mehetek hozzá lakni, hanem a saját lakásomban maradok, ami tök jó, hogy van, de nulla jövedelemből nem tudnám egyedül fenntartani. Vagy elmentem volna melózni, egyetemet nem fejezem be soha, soha nem lesz normális állásom, mert érettségivel nem lehet semmit se kezdeni. Plusz a gyerekemnek nem lett vlna apja, mert lelépett volna!


Akkor mégis te honnan veszed, hogy nem nyomorban éltünk volna???OLvasd át még párszor miket írtam ide, és utána írj véleményt!


Amiket te írtál, azt én csak gondoltam az elején, mert naív voltam!De a végén mindenki ellenem fordult és senki nem állt mellém a családomból.

És szerinted segélyekből meg diákhitelből normális életet lehet biztosítani egy gyereknek?Mer tszerintem nem.

És igenis akartam ezt a babát, de te mondd meg, mit akarok!

2009. aug. 5. 22:41
 68/71 A kérdező kommentje:

"olvastam h kb 120 lenne a bevételed,és talán lakhatnál anyudéknál.és a fiú szülei is támogatnának,azt írtad. ő meg köteles lenne legalább gyerektartást fizetni.és van saját lakásod.amit kiadnál.vagy el.abból lenne pénz.ez a nyomor?? örülj h nem tudod mi az"


Ezt írtad te.Ha ezek a körülmények fennálltak volna, hidd el, egy percig meg se fordult volna a fejemben, hogy ne tartsam meg. És az elején azt hittem ezek a körülmények tényleg fennállnak, de a végén kiderült, hogy egyetlen egy sem áll fenn!Ja, az talán igen, hogy az apja köteles lett volna gyerektartást fizetni,De talán még az sem ,mert francia és ha lelép, soha többé meg nem találom.


Úgyhogy kérlek ne bánts feleslegesen, mert már úgyis mindegy, ráadásul el se olvastad rendesen, amit írtam.Nem muszáj válaszolni, de ha igen, akkor ne bánts ok nélkül kérlek.

2009. aug. 5. 22:48
 69/71 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most találkoztam először a kérdéseddel. Nagyon sajnálom, ami veled történt! :( Nem voltam ilyen helyzetben... de biztos vagyok benne, hogy egy nagyon erős és okos ember vagy. Sajnálatos, hogy így kellett tenned, de törődj bele a döntésedbe és az álmaid vezényeljenek előre! Kívánom Neked, hogy legyen egy szép kis családod és Legyél Nagyon-Nagyon Boldog! Tiszta szívből kívánom!

2009. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!jólesett olvasni a válaszodat, örülök, hogy vannak még ilyen jószívű emberek is ezen a fórumon.
2009. aug. 28. 18:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!