Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kisbabámat érezhettem? (13h)

A kisbabámat érezhettem? (13h)

Figyelt kérdés

13 hetes terhes vagyok. Kb. másfél órával ezelőtt a metrón furcsa érzésem lett alhasi tájékon - olyan hullámzás-szerű, amit kívülről is éreztem, ahogy odaraktam a kezem és picit erősebben szorítottam oda. Ez a babám volt?

Nem túl korai még éreznem? (Hátsó fali lepény)


2011. ápr. 29. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2 vagy többedik terhességnél előfordulhat...
2011. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem ez az első terhességem :S És tudom, hogy még jó néhány hetem lenne addig, ezért is lepődtem meg, mert kívülről is éreztem a kezemmel :S
2011. ápr. 29. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,érezhetted.Én 11.5 hetesen éreztem elöször a kisfiam mocorgását.A dokim azt mondta,hogy lehetséges,hogy őt éreztem.
2011. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen és 3 naposan éreztem először, mellső fali lepénnyel, és első baba. Nem minden a statisztika! :)
2011. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én vagyok a kivétel:( Ötödik baba, hátsó fali lepény, és csak a 17. héten éreztem a mocorgást. A dokim szerint ez pont időben van, megmutatta uh-n, hogy mennyi hely van egy kisebb baba körül, gyakorlatilag el sem éri a méhfalat rugdalózás közben. Szerinte a 12. 13. héten még csak beképzelik az anyukák, mert annyira érezni akarják, hogy minden rezdülést a babának tulajdonítanak. És ez nem mindig jó, mert ha utána 1-2 nap kimarad, jön a pánik.

Persze nem biztos, hogy igaza van, de ez az én tapasztalatom is.

2011. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13 és fél hetesen éreztem először

nekem is első babám volt

a védőnő kicsit csodálkozott de én mondtam neki

hogy kaparászásos érzés volt

és mivel előtte nem volt semmi ami kaparásszon ugye....

:)

2011. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen , biztos , h a babádat érezted, én az elsőt 13 hetesen, most a 2-at 10 hetesen éreztem először.
2011. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!