Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhettem a babám? (Többi...

Érezhettem a babám? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Tegnap este fürdésnél egy babszem méretű "dudor" volt a bal oldalon eléggé lent(simogattam a pocim és akkor éreztem), de amikor újra végighúztam a kezem ott, eltűnt.

Lehetett a baba?:)


11 hkm:))


2011. júl. 4. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném!:)
2011. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem, olyankor még a méhed a kismedencében van, később kezd felfelé nőni és kiemelkedni.
2011. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ááá nemhiszem,ilyenkor (és még jó ideig) olyan picik,hogy csak jóval később fog látszani ha a baba megmozdul! Én a 12ik héten éreztem,hogy megmozdul,de még jó pár hét eltelt mire látni is lehetett!
2011. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Látszani nem látszott, csak éreztem.. Arra gondoltam, hogy csak beképzelem, de ezek szerint tényleg csak beképzelem:( Amúgy buborékolás is volt, de csak alig érezhetően:)
2011. júl. 4. 16:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy inkább a beleidben mozgó gázokat érzékelted...:)
2011. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet.:(:) Vagy csak annyira várom már, hogy "beképzelem" tényleg:(:) De azt ma is éreztem, mintha kipukkadna egy buborék belül:)
2011. júl. 4. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:

En a masodik babat nem egeszen 13 hetesen ereztem, de ugy, hogy a ket terhesseg kozott osszesen 4 honap szunet volt. Tehat igen elenken emlekeztem az apro magzatmozgasokra is, nyilvan ezert tudtam beazonositani.

De en meg ezt is alig hittem el, csak miutan napokon at ismetlodott, akkor hittem sajat magamnak.

11 hetesen en nem hinnem, hogy erzed a babat.

Egyebkent ilyenkor meg a szemeremcsont mogott van a mehed. Ott erezted?

2011. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a legelőször úgy éreztem, mint amikor egy vízbombát megpöckölsz, a vízzel töltött lufi hangját "éreztem", tudom, ez így hülyén hangzik, de ennél jobban nem tudom megfogalmazni, viszont ezt már a 10. hét előtt - igaz, nem első babánál...
2011. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azok a buborékolások és pukkanások már lehetnek a babád! Itt is elég sokszor olvastam már,hogy a 11-12ik héten már érezték a magzatmozgást. És én is a 12ik már éreztem,igaz nem akartam elhinni,csak amikor egyre gyakrabban és egyre erősebben éreztem a napok teltével!
2011. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most elolvastam a kommentedet is. Hat, ha te dudort is ereztel a kezeddel, akkor az 100%, hogy nem a baba volt, egyszeruen ez lehetetlen, mert mint irtam a 12. het kornyeken hagyja el a meh teteje a szemeremcsontot, a csonton keresztul pedig semmilyen dudort nem erezhettel. Afelett pedig, a lagyreszen meg nincs se a mehed, se a baba.

Ha igen, akkor viszont elegge el van szamolva a terhesseged...

2011. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!