Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babámat érezhettem?

A babámat érezhettem?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok és esténként ahogy fekszek a tévé előtt, a hasamra rakom mindkét kezem és nagyon figyelek. Már 2 alkalommal is éreztem ezen a héten apró mozgás szerűségeket, de csak a kezemmel. Napközben, ha nem figyelek és nem koncentrálok, akkor nem érzek semmit. Ez a baba lehetett már?
2011. máj. 25. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ez már a babád volt! További boldog babavárást!
2011. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
IGEN
2011. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem először 16hetesen mozdult meg,kinn feküdtem a kanapén, akkor akartuk elmondani a családnak:)

Szóhoz se jutottam, csak vigyorogtam és folytak a könnyeim:)

2011. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem a kisbabád volt:) Nekem is kb ilyenkor kezdett mocorogni a kisfiam:)

Boldog babavárást!:)

23 hetes kismama

2011. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a babád volt! Én csak azt furcsálom, hogy a kezeddel előbb érezted, mint belülről? Vagy azt már érezted elötte is? Én 19 hetes vagyok, de még csak kaparászásokat érzek, ami biztos az, mert teljesen új érzés! Kézzel viszont még nem éreztem, de ez lehet, hogy a kismama súllyától is függ! Minden terhesség más! Sok boldogságot!
2011. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!