Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen érezhettem a...

20 hetesen érezhettem a babámat csuklani?

Figyelt kérdés

Már 22 hetes vagyok, de kb. két hete éreztem lüktetést a hasamban, kb 5-6x egymás után.

Én azt hittem csak finomabban rugdos, de most olvasgattam hogy milyen amikor csuklik és akkor az alapján meg csuklott. Ilyen korán lehetséges szerintetek?

Azóta nem volt olyan érzésem.

Egyébként rengeteget mozog.


2008. júl. 14. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! Egyébként igen, érezheted őt csuklani. Én mindenkitől azt hallottam (doki, védőnő, anyukák), hogy a 18. héttől már lehet érezni, csak sok mindentől függ, hogy érezzük-e (pl. nálam csak később éreztem meg, mert elég duci vagyok és az is "lefogta" kicsit).

Boldog babavárást! :)

2008. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

De jó!:) A kis aranyos már akkor csuklik, én meg kicsit meg is ijedtem hogy mi lehet az.:)

2008. júl. 14. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!mi a párommal első babánkat várjuk és én is érzetem már a 18 héttől kezdve a babám csuklását!Elég sokszor szoktam érezni:)olyan jó érés!jó babavárást 20 hetes kismami
2008. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!