Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lent érzem csuklani a...

Ha lent érzem csuklani a babát, akkor fejvégű?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen.
2011. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt hittem néhány napja. De kiderült továbbra is faros. Valahogy úgy forgolódott, hogy inkább lent éreztem valószínűleg a kis hátánál a csuklásokat.

De persze ettől még a tiéd lehet egyértelmű.

2011. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is lent érzem csuklani, de majd a jövő szerdai Uh-on kiderül, hogy befordult-e már :) 29 hetes kismami :)
2011. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát eléggé lent érzem, a csontomnál, és jobb oldalon fent pedig gondolom a lábát érzem, mert hegyes kis púp, de ki tudja... most elbizonytalanodtam, pedig reméltem, hogy akkor fejvégű már...
2011. júl. 7. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:

09:28-as vagyok. Ne haragudj nem akartalak elbizonytalanítani. Én nem éreztem annyira lent. Egyébként meg hihetetlen pózokat tudnák ám felvenni.

Drukkolok, hogy beforduljon! Mennyi idő vagy?

2011. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 9:28as nehezen vagy, mert az én voltam... Lényegtelen.

Szerintem fejvégű a babád. Ere utalhat:

1. nagyon lent érzed a csuklását

2. más fajta mozgás nem sűrűn van azon a tájékon

3. inkább fölül hullámzik a pocakod

4. fönt 2 oldalt is lehet dudor, az egyik a popsija, ha úgy fekszik, a másik a lába.

5. ha a fönti dudor a feje lenne, akkor azt sokkal nagyobbnak éreznéd

2011. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs 10:08... elnéztem.
2011. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem estem annyira kétségbe, csak jó lenne biztosat tudni, de messze még az UH :).

32 hetes vagyok, csak jó súlyú baba, nem tudom hogy lesz-e helye forgolódni még :) köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)

2011. júl. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!