Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a babámat érezhettem?...

Vajon a babámat érezhettem? 17+3napos vagyok! Olyan érzés volt mint amikor egy idegszál beremeg. Eddig még nem éreztem ilyet! Várom válaszotokat! Köszi a segítségeteket!

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,bőven lehetett már a babád,először lehet olyan érzés,mint ha akaratlanul rángatózna valamid.Feküdj le,csukd be a szemed,koncentrálj a babára,hátha jelez még.

Nekem mindkettő a buszon mozdult meg először,rezgett a hasam,meg olyan érzésem volt,mint ha valaki csikizne belülről.

2010. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!! Én 16 hetesen apró mocorgást éreztem.
2010. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is 16 hetesen mozdult meg eloszor, olyan volt, mintha egy buborek lassan uszkalt volna a pocimban
2010. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!