Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tesztelt éppen ma pozitivat?

Ki tesztelt éppen ma pozitivat?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem ..:)

2012. ápr. 24. 20:20
 81/107 A kérdező kommentje:

Szia !

Akkor gondolom most a föld felett lépkedsz ..:))

Gratulálok neked !!

2012. szept. 10. 09:21
 82/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)

25+1 hetes vagyok ma, kislanyunk lesz, Jázmin lesz a neve:)

Mar a babaszoba kesz van, kifestettunk, butorokat megvettuk, nagyon edes komplett babaszobabat rendeltunk, csajos nagyon:) babakocsit is megvettuk a mult heten, ABC Design 3 Tec, szerelem volt elso latasra:)) ruhakbol is van mar par darab:) igy mindent aprankent beszerzunk, en a 35. hetre kesz szeretnek lenni mindennel, addig meg mar csak 10 hetem van:) hamar eltelt, de mar nagyon varjuk a decembert!:) 55kg-rol indultam, 60 vagyok, vagyis 5 kg-t hiztam. Jol erzem magam, pocakom eleg pici ahhoz kepest:)

Mindenki jol van? Tudjatok mar a nemet?:)

Angi

2012. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 A kérdező kommentje:

Szia Angi!:)

Nekem személy szerint kisfiam lesz . :))

Én még nem igazán vásároltam semmit sem ,majd a harmincadik hét környékén elkezdjük . Sok mindent kapok viszont meg maradt is pár saját darab .:)

Én 25+2 vagyok ma .:))Minden rendben van velünk hál istennek ,nekem nem sikerült még hiznom egy dekát sem ,sőt most vagyok 1kg minusznál de ezt nem is bánom mert kicsi lányom születése és a hosszú szoptatási időszak óta rajtam maradt pár plusz kg. A hasam viszont igen nagy ,mki ikreket saccol ,de egyedül van a kincsem .-:)

Örülök ,hogy irtál .

2012. szept. 10. 23:20
 84/107 A kérdező kommentje:

[link]

Egy mosolyt is kaptunk azóta :)))

2012. szept. 12. 09:50
 85/107 anonim ***** válasza:
gyonyoru, gratulalok!!! 24.e korul esedekes a kovetkezo vizsgalat, en is fogok kepet kerni:)
2012. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 A kérdező kommentje:

Kedves madlow !::)

Köszönöm .Ha van kedved tegyél majd te is fel képet róla .:)

2012. szept. 15. 12:52
 87/107 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha valki is 4 D -re szánja magát és teheti a genesishez menjen mert egy álom volt az egész .:))

2012. szept. 27. 12:46
 88/107 anonim ***** válasza:

gyonyoruek ezek a kepek! en csak kinyomtatva kaptam egyet az arcarol, azt fotoztam le en. akinek facebookja van megnezheti, most maskepp nem tudom, munkaban vagyok, otthon mar be sem kapcsolom a gepet, annyira kikeszulok:(

[link]

2012. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
egyebkent en erdelyi vagyok, masodik babam es 13. het ota tudom hogy fiu. februar 28ra vagyok kiirva. te kerdezo? neked mar nincs olyan sok hatra, iden szulsz?
2012. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:) Angi vagyok, multheten voltunk mi is a Genesisnel:)

Itt a kislanyunk, Jázmin 26 hetesen:)

[link]

Ma vagyok 27+5 :))

2012. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!