Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tesztelt éppen ma pozitivat?

Ki tesztelt éppen ma pozitivat?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem ..:)

2012. ápr. 24. 20:20
 71/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)) irtam ide az elsok kozt, azt hiszem:))

A. Vagyok, ma 12+5 hetes:) tegnap volt meg a 12. heti UH, minden rendbem, babam 6,2 cm es nagyon kis aktiv, vegig mocorgott:)) 2 het mulva megyunk 4D-re, akkor mar 15 hetes leszek, megmondjak hogy ki lakik odabent:))) persze ha megmutatja magat:) a pocakom is kezd szepen kerekedni :)))

Ki hogy van??:))

2012. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok:))

Vagyis A. mint Angi :))

2012. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 A kérdező kommentje:

Szia :)

Én 13+4 hetes terhes vagyok ,és én is gömbölyödöm .:D Összesen eddig 3 -szor hánytam egyébként csak hányingerek voltak ,és ink sós imádat van mint édesség sőt szinte csak az na meg a savanyú ,és még mindig a rengeteg gyümölcs . Nálunk is minden rendben hála istennek tegnap a kombinált teszt eredménye is megérkezett (nem rég betöltöttem a 35 -öt igy ink kértem )ami negativ nem mutatott semmi rosszat.Néha szédelgek de ez ink amiatt van ,hogy nagycsaládosként rengeteg a dolgom és estére bizony igen nagyon elfáradok .Ezektől eltekintve én nagyon jól élem meg ezt az egész állapotot és igyekszem minden percét kiélvezni mivel utoljára babázom ,az unokáim elött :D

2012. jún. 21. 21:40
 74/107 A kérdező kommentje:
Ja igen a "nem várt elött egy naposkának "kivánom ,hogy mielöbb te is babásodj :))HA van kedved majd ird meg ,hogy mi lesz .... :)
2012. jún. 21. 21:42
 75/107 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok neked.:) Boldog Babavárást és Könnyű Terhességet/Szülést!

25 hetes kismami

2012. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 A kérdező kommentje:

Köszönöm és viszont kivánom neked is .:))

Igazából egy régebbi kérdésem csak kiemeltem ,hogy akik akkoriban irtak hátha irnak újra és hallok felőlük..:)Mi most vagyunk 19 hetesek már ,és nagyon hamar elment ez a pár csodálatos hét .:)Ti hogy vagytok?

2012. júl. 28. 14:12
 77/107 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked/nektek! Remélem pár nap múlva én is szép pozitívat tesztelek! Jó egészséget!
2012. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! elojott ez a kerdes, latom en is valaszoltam annakidejen, ra 2 napra pozitivat teszteltem, ma vagyok betoltott 9 hetes! mindenkinek boldog babavarast!
2012. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó !

Gratulálok neked :!!:D

Mindenkinek boldog babavárást !!

2012. júl. 29. 09:49
 80/107 anonim ***** válasza:

Sziaa:)


Gratulálok!

Nekem ma délután lett pozitív :) :)


[link]

2012. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!