Házassági válság! Vígasz kellene. Tanácsok?
Tetem már pár kérdést fel és általában használható válaszokat kaptam. Most egy kis együttérzésre lenne szükségem.
Ma reggel a férjem bejelentette, hogy van egy másfél, két hónapos viszonya az egyik munkatársával. A nő 42 éves, vagyis jóval korosabb mint a párom, két felnőtt gyerekkel, egy háztartásban velük élő férjjel, akitől már elvált, de amíg nem tudja kifizetni, addig ez a kényszer megoldás.
Ezzel szemben és itt vagyok két kisgyerekkel, 20 hetes terhesen, a harmadikkal. Reggel mikor megtudtam nyeltem egy nagyot és ráhagytam a döntést, nem kiabáltunk, meghallgattam, hogy mennyire jó az ágyban, mennyire szereti, de minket is, mint családját és nem akar elveszíteni minket. Össze van zavarodva.
Abban reménykedem, hogy megjön az esze, hogy mit veszíthet ha elhagy minket. Családom nem tud segíteni, szüleim nem élnek, testvéreméknek is megvan a saját gondjuk. Annyit még, hogy ez a terhesség hárpiává változtatott és szerinte ezért keresett máshol megértést. Bocsánat a hosszúságáért















Èn is várom mikor írsz,hogy haza értél...Mennyivel szüleztett??A férjed volt bennt??
Hogyan értél haza???
Majd írj hogyan zajlott a szülés....
jelentem: hazaérkeztünk.
Csütörtökön szépen bevitettem magam a mentőkkel, nuku fájással, csak a folyásom volt. Megvizsgált a doktornő, akkor már 2-3 ujjnyira nyitva voltam. Vizem szép tiszta volt. 10:35-kor burkot repesztettek, elkezdődtek a fájások. Nem voltak azok a megszokott kaparom a falat jellegűek, de éreztem őket. Szépen lassan erősödte, de a gép szerint nem igazán voltak szülési fájásokhoz hasonlóak. 2 óra CTG után visszaküldtek a vajúdóba, hogy pihenjek le. Alig feküdtem vissza, éreztem, hogy nyomnom kell. Felkeltem, hogy kimenjek pisilni, majd nyögtem egy hangosat, amire felfigyelt a szülésznő. Ez délután 14:35-kor volt. Gyorsan felfektetett a szülőágyra, pikk- pakk szétkapta az ágyat, majd megvizsgált. Akkor derült ki, hogy már csak a méhszáj pereme van hátra. Igen ám, de a dokik műtőben voltak, császároztak. Bár beszólt a műtőbe a szülésznő, doki nélkül kezdtük el. Olyan ügyes volt, hogy gátvédelemmel, repedés, vágás, varrás nélkül sikerült megszülnöm. A doktornő csak a végére ért oda, amikor már a feje kint volt a babának. 15:05-kor megszületett Lendvai Milán.3000gr, 52 cm. Sajnos, mivel fél óra alatt, nagyon gyorsan született, nehezen alkalmazkodott a kint léthez, és egy kis oxigén rásegítés kellett neki. Negyed 4-kor már kint is voltam a vajúdóban, és ezerrel telefonáltam.Este 7-kor más róttam a köreimet a folyosón. Első éjszakár nem kaptam meg a picit, az oxigén miatt, figyelni kellett éjszakára. Nem hittem volna, hogy azokkal a gyenge kis fájásokkal sikerül megszülnöm, ilyen hamar. Hála égnek be sem sárgultunk, így ma hazajöhettünk. Egész család már tűkön ült. A férjem hazahozta a gyerekeket tőlük, de nem sok vizet zavart. Fél órát ha volt itt, akkor sokat mondok. Mikor elment haza, megpuszilta a picit, de dajkálni nem akarta, inkább kint ült a konyhában és beszélgetett az apukájával.















Akkor ismét gratulálok!!
Gyorsan született.Jó,hogy nem kellett kinlódnod.Milyen alvó???Jól szopik???
A férjeddel ne foglalkozz....Most már tényleg lassan elrendezödnek a dolgaitok és boldogan nyugodtan élhettek.....
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!