Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigiző kismamik! (Akik nem...

Cigiző kismamik! (Akik nem tudtak leszokni) Mennyit szívtok egy nap, minden rendbe van a babával? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
Aki nem dohányzik,vagy soha nem is dohányzott az NE ÍRJON IDE!!!!NEM NEKIK SZÓL A KÉRDÉS!
2011. márc. 19. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
35%
Nyugtatgasd csak magad ezzel a baromsággal,a védőnődnek meg gratulálok,az ilyennek nem lenne szabad dolgoznia.Jó füstölést,te kretén!
2011. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mi közöd hozzá..te k..va
2011. ápr. 1. 15:10
 63/71 anonim ***** válasza:
0%

Mi közöm hozzá?Feltettél egy kérdést,én meg válaszoltam.Idézlek:"Aki nem dohányzik,vagy soha nem is dohányzott az NE ÍRJON IDE"

Na én dohányoztam napi két dobozzal,szóval akkor miért is ne írhatnék???Azt nem írom,hogy szegény gyerek nemcsak felelőtlen meg hülye az anyja hanem alpári is,mert én is az voltam a kreténes beszólással,de legalább nem mérgezem szerencsétlent,míg meg sem született!

2011. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
0%

A kreténezés sem szép dolog, de a válaszod abszolúte gázabb volt. Az meg szent igaz, hogy az ilyen "5 szálig még mindig jobb, mint letenni" dolgot azért mondják a védőnők és orvosok, mert ha látják egy kismamán hogy olyen szinten gyenge az akarata hogy tutira nem fogja letenni még a gyermek árán sem, akkor inkább beetetik ezzel a gumával, mert ha már letenni nem tudja akkor legalább megpróbálják vele csökkentetni az adagot.


Érted? Nem azért mondja a védőnő mert valóban egészségesebb mint letenni, hanem nyilván látja rajtad hogy a büdös életben nem fogod a gyereked érdekében sem abbahagyni, ezért megpróbálja menteni a menthetőt. Ez a "szívjon max 5 szálat drága kismama, mert ez jobb mintha leteszi" duma tipikusan erre lett kitalálva. Ha egy doki vagy védőnő felméri hogy a kismama nem elég értelmes/kitartó/stb. ahhoz hogy letegye, akkor legalább megpróbálják elérni hogy minél kevesebbet szívjon. Ennyi.

2011. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
0%
Ja, utolsó vagyok (16.56.) de nem az előttem szóló 79%, csak ugyanaz a százalékunk.
2011. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Csak érdeklődnék, hogy azóta megszületett a baba? Remélem nem lett baja.

2012. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:
Szia.megszuletett de nem lett egeszseges.ugyhogy aki terhesen bagozik az gondoljon rank mint pl..orokre megutaltam a cigit.hihetelen felelotlen barom voltam.elnezest kerek h anno a hozzaszolasaimban barkit is megsertettem.
2013. aug. 8. 22:52
 68/71 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom...:((Meg szabad kérdezni,h mi baja lett?Bizonyitható,h a cigi okozta?
2013. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a babát, és őszintén mondom: nagy bátorság és lelkierő kellett ahhoz, hogy leírd ide amit leírtál, hogy mások tanulhassanak belőle. Remélem nem lett nagy a baj, és lehet segíteni valahogy, minden jót kívánok Nektek!

(írtam is ide pár kommenttel feljebb még amikor a kérdés aktuális volt)

2013. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Nem bizonyithato,hogy a dohanyzas miatt szuletett a gyerekem szivbetegseggel de kb ugyanaz mint a rontgensugar az sem bizonyithato de lehet az oka.kb 5-6 hetesen voltam rontgenen mikor meg nem sejtettem a babat.szerencsere tul vagyunk ket muteten ami jol sikerult.az elso 1 Napoasn volt....kemeny idoszakon vagyunk tul,remeljuk nem kell tobb mutet ...vegulis anno 30 hetesen vegleg leszoktam.de az mar nem valtoztat semmin.
2013. aug. 14. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!