Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigiző kismamik! (Akik nem...

Cigiző kismamik! (Akik nem tudtak leszokni) Mennyit szívtok egy nap, minden rendbe van a babával? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
Aki nem dohányzik,vagy soha nem is dohányzott az NE ÍRJON IDE!!!!NEM NEKIK SZÓL A KÉRDÉS!
2011. márc. 19. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
61%
10-15 szalat szivtam elotte, terhesseg alatt 5-7 szalat es marlboro light-rol ultra lightra tertem at.
2011. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
16%
Na, sajnos mégis megérkeztek a dohányzó kismamák....
2011. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
62%
Napi két három szálat. 20 hetes vagyok és a babám két nappal nagyobb az ilyenkor átlagos méreténél. Az eredményeim tökéletesek és szerencsére minden rendben van. Próbáltam nem egyszer nem kétszer leszokni de sajnos nem ment. Olyan mértékben stresszeltem hogy attól féltem az jobban árt majd a kicsinek. Nem mindig olyan egyszerű sajnos bárcsak az lenne. És mielőtt valaki azt hinni hogy nekem nem fontos a gyermekem nagyon téved én az életemet adnám érte és foggal körömmel harcoltunk a férjemmel hogy ő legyen. Bele halnék ha bármi történne vele és nem vagyok büszke arra a két három száll cigire de sajnos túl gyenge vagyok és nincs elég erőm leszokni. Félek hogy az elvonási tünetek a stressz az idegeskedés többet ártana mint a cigi.
2011. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
41%

Egyszerűen nem értem hogy aki azt írja az életét adná a gyerekéért, az nem képes pár szál cigit adni érte? Nem fér a fejembe. Meg az sem (félreértés ne essék: nagy dohányos voltam, terhesség és szoptatás alatt nem gyújtottam rá és azóta sem) fér a fejembe hogy aki a cigi letevése miatt stresszelne inkább nem teszi le mert nem akar a magzatnak kárt okozni a stresszel.........de hogy lehet, hogy jobban tudtok stresszelni a cigi után, mint azért hogy vajon egészséges lesz-e a károsult tüdejű magzat? Mert hogy károsul, ez nem magánvélemény hanem biológiai tény. Ez nem okoz nagyobb stresszt, mint a cigihiány? Én nem csináltam semmi károsat terhesség alatt, és még így is minden nap úgy feküdtem le hogy hálás vagyok a sorsnak hogy babám lehet és szívből remélem egészséges lesz, azaz még így is néha stresszeltem, (pl. ma nem mozog eleget, vajon minden oké? stb....) de ha cigiztem volna, miközben szívok bele éppen és fújom ki a füstöt, bele döglöttem volna a stresszbe hogy talán épp most fulladozik odabent a "drága jó anyja" hibájából.......ez komolyan valakinek kisebb stressz mint az hogy nem szívhat cigarettát? Nem értem...... mindenki azt csinál amit akar a saját gyerekével, csak akit a saját függősége jobban érdekel mint hogy mi lesz a gyerekkel (hiszen jobban stresszel az előbbin, mint utóbbin) azt egyszerűen nem tudom anya-számba venni mert még nem érett meg rá.


A legszebb az "imádom a gyermekem és az életem adnám érte....na de akár egy szál cigit is? Na azt már nem!" - hozzáállás.... hihetetlen. És meg tudják egyesek győzni magukat hogy csinálnak hibát. Meg másokat is.....

2011. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
50%

bocs...kimaradt egy nem.

meg tudják győzni magukat és egymást, hogy NEM csinálnak hibát. És születik arról egy fórum is, ahol összegyűlnek és arról diskurálnak hogy ők cigiznek és terhesek.


Tisztára mint egy fordított anonim alkesz klub.


"Juci vagyok és terhesen bagózom. Nem, nem akarok leszokni." Erre jön a többi, mindenki elmondja ugyanezt, ki-ki máshogy védekezve, és este megkönnyebbülten fekszenek le hogy "ja, más is csinálja akkor tuti nem baj." Ja. Ha tömegesen csinálják a baromságot akkor az már biztos nem is gond.

2011. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
22%
8:42 es vagyok es IGEN, persze, hogy tapasztalatbol beszelek, eszembe nem jutna ragyujtani egyetlen cigire sem, ha vegre megmaradna a babam...bunko, mit gondoltal, egy konyvbol ideztem kozhelyeket????
2011. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
Köszi nem vagyok bunkó de megbocsátom neked mivel csak a keserűség beszél belőled.Képzeld nekem elsőre összejött:D:D:D
2011. márc. 20. 17:58
 48/71 A kérdező kommentje:

Látod bunkó is tud lenni az ember.

Mindegy nem szeretem megbántani az embereket,ezért kívánom neked is ,hogy minél hamarabb ajándékozzon meg az élet egy kisbabával.

És légyszíves ne írj egy olyan kérdéshez amit nem hozzád szegeztek.

2011. márc. 20. 18:10
 49/71 anonim ***** válasza:
55%

Nyugodtan le lehet pontozni,mert nem érdekel.


Én nagy bagós voltam,és letettem próbálkozásnál,azóta sem gyújtottam rá (35 hetes vagyok) Bevallom amint megszülök,és abbahagyom a szoptatást rá fogok gyújtani,mert szeretek dohányozni és slussz.Ennek ellenére (hogy nekem sikerült) nem ítélem el azt akinek nem.Képzeljétek mennyien dohányoznak terhesség alatt.Rohadt sokan,csak nem vallják be,stikában szívják úgy,hogy se orvos,se védőnő nem tud róla.

Nem mondom,hogy helyeslem,mert nem,de elitélni sem tudom,mert TUDOM milyen remegni a cigiért,tudom milyen amikor sírni támad kedved,úgy rágyújtanál...lehet én vagyok a kivétel mert nekem sosem ártott láthatóan a cigi,nem köhécseltem,és egészségügyileg is tök jól voltam amellett hogy napi egy dobozzal szívtam.

A barátnőm is szívja,ő dolga,nincs jogom ítélkezni!Az meg hogy másnak rögtön összejön,míg más évekig szenved sikertelenül,az nagyon igazságtalan,de sajnos ez a kurv@ élet mindig is az volt!

2011. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:

Ha Neked erősebb a cigi iránti vágyad, mint a babád iránti szereteted, akkor tényleg nem ártana befektetned egy elektromos cigire. [link]

Biztos találsz magadnak árban kedvezőt, bár a babád egészsége bármennyit megér. Én személy szerint nem ismerem, de hallottam sok olyat akinek bejött.

Én az esküvőnk után 2 hónap múlva egyik napról a másikra leraktam a cigit, mivel tudtam egy éven belül majd szeretnénk babát. Egyébként 10 évig cigiztem, napi egy-másfél dobozzal, 8 mg-os kátránytartalmút szívtam. Közel 1,5 éve nem gyújtottam rá, és most 12 hetes vagyok.

Azt írtad Neked egyből összejött a baba, azaz gondolom tervezett volt. Nem értem, hogy nem fordult meg a fejedben akkor, hogy letedd a cigit.

25/N

2011. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!