Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigiző kismamik! (Akik nem...

Cigiző kismamik! (Akik nem tudtak leszokni) Mennyit szívtok egy nap, minden rendbe van a babával? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
Aki nem dohányzik,vagy soha nem is dohányzott az NE ÍRJON IDE!!!!NEM NEKIK SZÓL A KÉRDÉS!
2011. márc. 19. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy gondolt bele, akkor nem tette volna fel ezt a felháborító kérdést! Nem tud leszokni...ilyet!!!! TEDD LE AZTÁN KÉSZ! NE GYÚJTS RÁ!!! Ennyi
2011. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
95%

Szia, az én környezetemben sok cigiző kismamát ismerek.

Egészséges gyermeket szültek, 2400, 2200, 2700, gramm-al születtek. Szóval kicsit alacsony a születési súlyúk.


Én sosem dohányzok, de nem ítélkezek senki felett.

2011. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos felesleges volt ide kiírni a kérdésedet, mert olyan választ nem kapsz amit szeretnél, hidd el, tapasztalatból tudom. Ha terhesség alatt cigizel felelőltlen vagy, ha nem tudsz szoptatni később akkor se teszel meg mindent a babádért, mert szoptatni mindenki tud...Ide olyan kismamik járnak akik nem cigiznek, sokáig tudnak szoptatni, mindent úgy csinálnak ahogy a nagykönyvben le van írva.

Nekem van poz. példám is meg neg. is. Két bnőm cigizett a terhességük alatt, semmi bajuk a gyerekeknek, az egyikük még túl is hordta. A sógornőm is cigizett, most szenved a lányával aki tanulási nehézségekkel küzd. Hozzá teszem, ott vannak foglalkozási problémák is.

2011. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
90%

Minden doboz cigi helyett menj el egy babás üzletbe, s vegyél egy kezeslábast, body-t, vedd meg a babaolajat, pelenkát, stb. abból a pénzből amiből cigit készültél venni.

Hogy ne tudj cigizni legyen a szádban cukorka, nyalóka, rágógumi...


Szerintem nagyon ritka az a kismama, aki nem tud leszokni... Kérlek próbáld meg!

Nekem is sikerült egyből letegyem... Neked is sikerülni fog!

Próbáld meg kérlek!

2011. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
68%

Ide olyan kismamik járnak akik nem cigiznek, sokáig tudnak szoptatni, mindent úgy csinálnak ahogy a nagykönyvben le van írva.


Sajnos tapasztaltam én is hogy sokan bántják azokat akik nem tudnak szopotatni vagy be merik színezni a hajukat terhesség alatt stb., de azért a terhesen bagózás elítélése már nem a szupermami kategória, hanem a normálisan gondolkodó emberi kategória.....bármilyen értelmes emberi lény tudja hogy a terhes bagózás igenis árt, ehhez nem kell tipikus gyk-anyukának lenni, csak picit gondolkodni...

2011. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
84%
Itt nem csak a koraszülés a probléma, hanem a későbbiek. Tudtad, hogy a dohányzó kismamák köréban sokkal magasabb arányban fordul elő az autizmus, hiperaktivitás, diszlexia, diszgráfia stb. Gondolj a babádra. Én tudom, hogy érte meg tudod tenni. Egy anya mindenre képes a gyerekéért. Neked is sikerülni fog. Kérj most tőle bocsánatot a gyengeségedért, és ezután ne gyújts rá többet. Ha megkívánod a cigit, egyél meg egy almát, vagy igyál sok-sok vizet, ezek átlendítenek az elvonási tüneteken. Sok sikert és minden jót kívánok neked!
2011. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
50%
És most őszintén: Milyen undorító látvány egy cigiző kismama??????!!!
2011. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
60%
Olyan nincs hogy nem tudtok. Nem akartátok eléggé. Mindent lehet csak akarni kell, persze nem a terhességkor, hanem már előtte
2011. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
33%
Látom megint kezdődik az itélkezés csak a kérdésre nem igazán érkezik válasz...
2011. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
56%
miért,mit vártál,hogy majd vállon veregetjük a dohányzó kismamákat? hát mekkora undorító látvány már egy pocakkal cigiző nő? ne haragudj,de én ezzel nem tudok egyet érteni,se dicsérni! olyan nincs,hogy "nem tudsz leszokni",francokat nem,akarat nincs akkor... olyan nincs,hogy ha a kisbabád a hasadban rugdos,van képed rágyújtani,csak hogy élvezkedj,ez nemhogy undorító,de borzasztó önző dolog is. képzeld magad a kisbaba helyébe! ott van abban a védett,jó kis helyen,de szívja magába ő is a füstöt,ez mekkora gáz már? itt indul az anyaság: mit tudsz feladni a gyerekedért már a kezdetekkor... nyilván igenis ítélkezni fogok minden olyan nő felett,akinek van képe rágyújtani terhesen. azt gondolom,ez a normális.
2011. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!