Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigiző kismamik! (Akik nem...

Cigiző kismamik! (Akik nem tudtak leszokni) Mennyit szívtok egy nap, minden rendbe van a babával? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
Aki nem dohányzik,vagy soha nem is dohányzott az NE ÍRJON IDE!!!!NEM NEKIK SZÓL A KÉRDÉS!
2011. márc. 19. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
70%
Én hatalmas dohányos voltam, de amikor kismami lettem, abbahagytam. A szoptatás alatt nagyon kívántam a cigarettát, de nem vitt volna rá a lélek, mert nekem a gyerekem az első.
2011. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
66%

Pedig fog pár fröcsögő válasz érkezni...


Nekem az egyik ismerősön családi problémák miatt terhessége alatt sem tudta letenni a cigit és orvossal megbeszélte, hogy napi 5 szálat szívhat. Most 10 éves a kislánya és semmi baja.

De ellenpéldából többet ismerek (gyerekápoló vagyok)

2011. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 Hellovilág ***** válasza:
34%
Pffff...
2011. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit hadd offoljak már, nézd el nekem:)


Nem célom se a fröcsögés, se az ítélkezés, még csak véleményt sem akarok nyilvánítani, csak egy egyszerű kérdés:


Értem, hogy bagózol, de minek írod ki kérdésbe? Hogy borzold a kedélyeket?

Vagy azért, hogy igazolást keress, mert magad is érzed, hogy nem túl jó, amit csinálsz?

Ha más is szívja, akkor már nem is árt?


Tudom, itt bármit meg lehet kérdezni, és sok az értelmetlen, ostoba kérdés, de akkor sem értem.


Kérlek, áruld el, mi az ok!

2011. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
45%
Hála az égnek nem tolonganak ide trécselni a "cigiző kismamik" :)
2011. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként jogos a felháborodás. A koraszülött intenzíven levő babák több mint 70%-nak dohányzott az anyja a terhesség alatt. Ez hivatalos, 2010-es adat. Vajon milyen ember lesz belőlük ha egyáltalán életben maradnak?


A gyermekápoló

2011. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
58%

Ezt én sem értem, hogy azért mert Julcsika ideírná hogy ő 6 szálat szívott terhesség alatt és a babája makkegészséges, akkor az már garancia arra hogy a kérdezőé is az lesz?

Julcsika babája nem azért makkegészséges mert a cigi nem árt a magzatnak hanem azért mert Julcsikának rohadt nagy mákja volt hogy nem tette tönkre a gyermeke egészségét már születése előtt. Bár a gyerekről szegényről már nem mondható el ugyanez hogy szerencsés lenne :(

2011. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
38%
Doki szserint, ha mar 3 honapos terhes vagy , akkor keso leszokni, a magzat mar nikotin fuggo. Kevesebbet szivni, igen, de nem hirtelen elvonni. En ezt tettem, mert doki szerint rosszabb lett volna ha teljesen abbahagyom.
2011. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
39%
Nem minden esetben lesz koraszulott/beteg a gyerek. En anyam leletben nem cigizett, nem ivott, megis 7 honapra szulettem. Testverem is. En mint irtam, kevesebb cigit szivtam, gyerekem nem volt koraszulott.
2011. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes,nekem anyukám erős dohányos volt,mikor velem teherbe esett,de amint megtudta,hogy kisbabát vár,egy percig nem azon gondolkodott,mennyit szívhat,hanem azonnal letette. Egyszerűen erősebb volt benne az akarat,hogy egészséges legyek,mint az,hogy a hülye szenvedélyét kiélje egy szál cigiben... azért remélem a Te kisbabád is egészséges lesz.

24/L

2011. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!