Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigiző kismamik! (Akik nem...

Cigiző kismamik! (Akik nem tudtak leszokni) Mennyit szívtok egy nap, minden rendbe van a babával? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
Aki nem dohányzik,vagy soha nem is dohányzott az NE ÍRJON IDE!!!!NEM NEKIK SZÓL A KÉRDÉS!
2011. márc. 19. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
52%

18.27.

Miért pontozna le bárki? Én inkább gratulálok hogy le tudtad tenni, nincs annál nagyobb erény mint amikor valakiből anya lesz és az értékrendje legelején onnantól a gyermeke lesz. Ügyes vagy, és a bagózó pocakosok példát vehetnének rólad!!!!

(egyébként én is nagy dohányos voltam de terhesség előtt két évvel tettem le és én is szó szerint imádtam dohányozni. Mai napig hiányzik a szokás, nem a nikotin, hanem maga a szokás, én egyéb okokbl nem szokom vissza - baromi drága és engem anno nagyon besz*ratott egy orvos amiért azóta is hálás vagyok nek!)

2011. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
66%

Sziasztok!Én is iszonyú nagy dohányos voltam.Azt hittem sosem fogok tudni leszokni.Most kisbabát várok,és simán letettem.Nem hiányzik nem remegek érte.Próbáld ki hogy nem gyújtasz rá órákig.Semmi bajod nem lesz hidd el.Ha nagyon hiányzik fogdosd a kezedben de ne gyújtsd meg!!!Találj valami más elfoglaltságot!Nagyon tetszett aki azt írta vegyél azon a pénzen valamit a babának....Nem foglak megdicsérni hogy dohányzol,de legalább felvállalod a gyengeségedet nem csapod be magadat és a többi embert....(orvos védőnő) és ahogy olvastam a válaszaid,nem bizonyosságot kerestél hanem segítséget.Tehát le akarsz szokni ami nagyon helyes.Interneten is számos praktika van,amik segíthetnek vagy természetgyógyász,vagy a védőnő.Vagy mi akik itt vagyunk!!!:)Kérlek próbáld ki a tippeket!!


u.i.:lehet fel kellene találni valami egészséges cigarettát pl kamillás stb:D


KITARTÁS MEG TUDOD CSINÁLNI EBBEN BIZTOS VAGYOK!!!!!!!!!:)

2011. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Jól értetted,tényleg szeretnék nagyon leszokni.Jól esett,hogy Te a dolgok mögé láttál,nem pedig egyből leszóltál,pocskondiáztál,mint ahogy a többi(tisztelet a kivételnek).Gondolhatod mekkora frászba vagyok nap mint nap.Örülök,hogy neked egyből sikerült letenni.Én is azon vagyok.Ha van esetleg még tipped,vagy ilyen cigihelyettesítő akármi akkor légyszi szólj.

2011. márc. 21. 10:13
 54/71 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe jutott,hogy van gyógynövényes cigi.Érdemes lenne megkérdezni róla orvost,hogy lehet-e szívni terhesen,bár gondolom igen.Ez egyébként egy amolyan leszoktató cigi,mint az e-cigi.Bioboltban lehet venni,nézz utánna.
2011. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

Hidd el az elektromos cigi sem jó. Kismamáknak azt sem ajánlják.

[link]

A gyógynövényes meg mégrosszabb. Ha kívánod a cigit, egyél helyette aszalt gyümölcsöt, igyál sok vizet. Én is így szoktam le, amikor megtudtam hogy várandós vagyok.

2011. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Tényleg nem lehet elektromos cigit szívni terhesen.Most hívtam a védőnőm,ő mondta,hogy nem szabad.Mondtam neki,hogy holnaptól abszolút semmi cigi,ezt elhatároztam(bár lehet kicsit későn,de addigis csökkentve cigiztem)erre azt mondta,hogy nagyon drukkol,de ha nagyon feszűlt lennék,és ideges,akkor inkább szívjak maximum napi 6 szálat.
2011. márc. 21. 11:53
 57/71 anonim ***** válasza:
9.04-es vagyok!Nem leszel feszült sem ideges hidd el!Tudom hogy erős vagy,és megtudod tenni még így látatlanban is,hiszen ahhoz is volt bátorságod hogy ezt elmondd nekünk.Teljesen mindegy a névtelenség akinek van egy kicsi önérzete azt bántja a hurrogó hozzászólás ugyan úgy.Az elhatározás megvan a bátorság is,csak az akarat erőn kell változtatni!És az kell hogy támogassanak!Ahogy reggel is írtam nem helyeslem a dolgot sőt...DE nagyon is tudom hogy egy rossz szokás megváltoztatása kiiktatása mennyi erőfeszítést igényel!A rágcsálás nagyon sokat segíthet és az ivás kortyonként.Én bízom Benned és abban hogy képes vagy rá!Sok sikert! 7+1 hkm
2011. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Nem akarlak megbántani de láttam itt pár oldallal előbb hogy nem csak dohányzol hanem túlsúlyos is vagy.Sajnos mind a kettő tényező növeli a koraszülés kockázatát.

Azért nem bántalak mert 8 éve sajnos én is elszívtam 3-4 szálat naponta, igaz a fiam időre született és 3600g lett(bár sokat híztam volt miből) szóval nem tudom hogy ettől e de a fiam sajnos hiperaktív és figyelemzavaros.

A rossz példámból okulva és mivel már sokkal tudatosabb vagyok 1 éve letettem a cigit amikor eldöntöttük babát akarunk.Ennek köszönhetően felszedtem a 20 kg.

A baba utáni vágyam nagyon erős mégis úgy gondolom hogy előbb a súlyom is visszanyerem a baba érdekében.Már 7 kg mínusz:)

Ha minden jól megy nyáron jöhet a baba.

Látod?Én is megcsinálom, csináltam a jövendőbeli babám egészsége érdekében.

(Hozzáteszem én egy akaratgyenge ember voltam)Ha nekem sikerült neked miért ne menne????:)

2011. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Sikerült abbahagyni? Hogy vagytok?
2011. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:
Védőnőm szerint többet ártanék, mondta ,hogy napi 5 szálig nem olyan nagy baj,annyi még elmehet.A baba egészséges.
2011. ápr. 1. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!