Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves szülés előtt álló...

Kedves szülés előtt álló kismamák és már szült anyukák! 4 kg hízás 1 hónap alatt?Mennyire normális az 5. Hónapban? Leírnátok a tapasztalataitokat, véleményeteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek sok a 4 kg hízás egy hónap alatt? Kicsit tartok tőle hogy ez így fog menni továbbra is pedig igyekszem figyelni hogy mennyit eszek, de bizony jól esik a szalmakrumpli meg a lángos nem épp mindennap de azért gyakran. Ma töltöttem a 22.hetet, minden héten méretkezek. A terhesség előtt 65-66 kg voltam a 164 cm magasságomhoz, mivel a 16. Hétig nagyon sokat hánytam és semmi sem esett jól, ezért lefogytam 62-63-ra, amiből aztán visszamentem 64-re ugy a 16. Hét végére, és most azóta még feljött 4,6 kg, ma reggel méretkeztem utoljára. Jelenleg vagyok 68.6 kg. Nem egyformán gyarapodok, ezelőtt egy héttel csak 0.1 kg jött fel egy hét alatt, most pedig 1.2 kg, szóval elég változó... Nem akarok idegeskedni a súlyom miatt de azért el sem szeretnék hízni nagyon a terhesség végére, mások azt mondják hogy csak a pocakom nőtt de én azért kicsit aggódom hogy ez sok volt így egyszerre.. sajnos még mindig vannak rossz napjaim amikor hányok 1-3 alkalommal, persze ez semmi a kezdeti napi 6-12 alkalomhoz képest és még is gyarapodtam több mint 4 kg-t... Félek hogy mennyi lesz a vége. Mikor láttam hogy beindult a hízás( úgy 2 hete), igyekeztem legalább az édességeket kicsit visszaszorítani, és az adagokat is igyekszem figyelni hogy mennyit eszek de azért bár azokon a napokon amikor jól esik az étel, szeretem megenni azt amihez épp kedvem van, még ha az épp sült krumpli is a mekiből....ezen kívül persze eszek gyümölcsöt és zöldséget, meg normális kaját is természetesen, nem csak ilyen szemeteken élek.. ti hogy voltatok ezzel? Köszi előre is ha megosszátok mit gondoltok a helyzetemről!

#terhesség #hízás #Terhességi súlygyarapodás #Normális ütem
aug. 22. 12:38
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Első terhessègemnèl 64kg-val kezdtem 170cm vagyok..92-vel mentem szülni. Dehogy mentem😅 gurultam😂😂

3 hónap alatt lement minden.. kislànyomnál 67kg-val kezdtem a terhessèget és 87-el mentem szülni. Jelenleg 15 hónapos és én 64kg vagyok.

Nekem is volt hogy első babàmnàl híztam 4kg-t. Mindig kaptam is a fejemre.hát ez van.

szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!