Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam neki, hogy terhes...

Elmondjam neki, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Középiskolában, 4 év plátói szerelem után együtt voltunk fél évet. Szakított velem, mert csak barátként szeretett, de bennem nem változott semmi. Nekem utána lett egy élettársam, akivel pár hónapja mentünk szét. Összefutottam a volt szerelmemmel, és hát lefeküdtem vele. Hülye voltam, nem védekeztünk és teherbeestem. Én képtelen lennék elvetetni, szeretném a babát mindenképp. Azt is tudom, hogy az exem semmit nem szeretne tőlem, és többször is kijelentette, hogy neki fontos, hogy attól legyen gyereke, akit szeret és elvesz. Ezt tiszteletben is tartom, nem szeretnék tőle semmit, sem azt, hogy velem legyen, sem anyagi támogatást. A családom támogat, és annak tudtában döntöttem így, hogy apa nélkül kell végigcsinálnom.

Ő jelenleg külföldön dolgozik, Karácsonykor jött haza, akkor futottunk össze. Ha már döntöttem, és biztosra tudom az ő álláspontját, akkor mi a helyes és számomra is a legjobb opció? Elmondjam neki, vagy ne?


2022. jan. 17. 21:08
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
83%

Nos a pasi hülye volt ez tény DE te is tudtad hogy 1. Nem használ gumit 2.a nagy szerelemtől akar majd gyereket.


Szerintem te nem tudtad elengedni ezt az idióták és ha már nem szeret téged akkor sperma donornak jó lesz alapon fekxsináltattad vele magad. Örülj hogy ilyen hülye és becsületes, de jegyezd meg, a büdös életben nem lesz a párod sem életed része csak mert tőle van a gyerek. Neki lesz külön családja, külön élete.

2022. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
26%
50-es: Csak nehogy egyszer te is úgy járj, hogy a gyereked apja fogja magát, azt otthagy a büdös p.ába. Mert ugye veled is megtörténhet...:)
2022. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
89%
Ha úgy járok, a gyereket legalább ketten akartuk, nekem nem átbszni kellett hozzá, hanem elvett és együtt csináltuk a gyereket, direkt. Válás meg van, huu! Odamondtad, tényleg. Kifogytál a mondanivalóból, hogy másra nem futja, csak arra, hogy rosszat kívánj? Csiii cskaa!
2022. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
49%
Nemhiszem, hogy valos lenne
2022. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!