Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam neki, hogy terhes...

Elmondjam neki, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Középiskolában, 4 év plátói szerelem után együtt voltunk fél évet. Szakított velem, mert csak barátként szeretett, de bennem nem változott semmi. Nekem utána lett egy élettársam, akivel pár hónapja mentünk szét. Összefutottam a volt szerelmemmel, és hát lefeküdtem vele. Hülye voltam, nem védekeztünk és teherbeestem. Én képtelen lennék elvetetni, szeretném a babát mindenképp. Azt is tudom, hogy az exem semmit nem szeretne tőlem, és többször is kijelentette, hogy neki fontos, hogy attól legyen gyereke, akit szeret és elvesz. Ezt tiszteletben is tartom, nem szeretnék tőle semmit, sem azt, hogy velem legyen, sem anyagi támogatást. A családom támogat, és annak tudtában döntöttem így, hogy apa nélkül kell végigcsinálnom.

Ő jelenleg külföldön dolgozik, Karácsonykor jött haza, akkor futottunk össze. Ha már döntöttem, és biztosra tudom az ő álláspontját, akkor mi a helyes és számomra is a legjobb opció? Elmondjam neki, vagy ne?


2022. jan. 17. 21:08
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
27%
Utolso: akkor nem kell felcsinalni. Ja, ott se volt, nem?
2022. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
36%

Ha mar erre ki akarunk terni...ki az elmerogyant, onbizalom hianyos liba aki szetteszi a labat egy olyan fickonak aki sohasem szerette es nem akar tole semmit.

Ennyire senki sem lehet ketsegbeesve es olcso kozhely, hogy hat o szereti a pasit, de minek futt olyan utan es alazkodik meg akinek nem kell?!

A pasi nyilvan tesz a kerdezore, abszolut hidegen hagyja mi van vele, o tovabb lepet es keressi az igazit akivel csaladot akar alapitani. A kerdezo pont ezt akarja tonkre tenni es elvenni ezt az erzest egy olyan ferfitol akit allitolag szeret. Ha szeretne nem szuli meg a gyereket(ha a masik fel tenyleg nem akarja a gyereket) es fosztja meg olyan dolgoktol ami meg var ra!


Egy szo mint szaz...kerdezo szolj a fickonak, de ha nem akarja a gyereket akkor fogad el es ne szuld meg. Biztos te is megtalalod azt az embert akivel csaladot alapithatsz es nem ilyen modon lesz gyereked

2022. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
62%

Persze. Inkabb vallaljon be egy abortuszt, nem? Mert annak aztan semmi szovodmenye nem lehet, ugye?

A pasiknak fel kellene vegre fogni egy dolgot: nekik addig van valasztasuk, amig beleteszik a nobe a farkukat. Onnantol, hogy a no terhes lesz, neki bizony kuss a neve. Akkor is, ha akarja a gyereket, es akkor is, ha nem.

Ha nem akar tole kolkot, akkor vagy bele se kell tenni a farkat, vagy legalabb kotont kell ra huzni. Ha ezt nem tette meg, akkor igy jart, nincs beleszolasa.

2022. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
64%

Ennél mocskosabb és primitívebb látásmód nem is lehetne a kérdésben, mint egy állapotos nőt becsmérelni mert állapotos lett, amivel a hapinak boldogtalanságot, kényelmetlenséget! okoz.

Mihelyt a nemiszervek összeérnek ott lesz két szülő a maga szülői kötelességeivel és felelősségével.

Libázol valakit 22-es, amikor a férfi őszinte, tiszta szerelme is ma már annyit ér mint egy vödör fos, ha neki utóbb mégis kényelmetlenné válik a kölyök/kölykök és az anyja. Tehát elég szűk köre az életnek, a szülőségnek, amikor a férfin ténylegesen is és szubjeltíve is kötelességeket kérhet számon a társadalom, illetve amikor ne nézné el akár azt is, hogy több gyerekes papa szerelmes lesz, vagy csak "levegő kell neki" és kilép a családból. Ugyanez, már az elején, ha ketten d.gnak akkor megtermékenyülés esetén hülye, ostoba liba.

De 22-es már nincs a képeden bőr leírni, hogy feküdj be egy női klinikára abortuszra, csak a "ne szüld meg", illetve, ha szeretnéd nem szülnéd meg. A ne szüld meg ugyanis abortuszt jelent, anyának, babának egyaránt. A gyereket -aki már egy élőlény ki szeresse? Az ő érdekeit ki képviseli? Mert a manuszét az ilyen senkik már képviselik.

2022. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
15%

Nem en vagyok a gusztustalan, hanem az a szemely aki onkenyesen dont egy masik ember felett es majd tartja a markat a gyerektartasert. Vagy a gyereke ugy no fel, hogy fogalma sem lesz ki a fene is az apja mert anyuka ugy dontott hogy...Ez az undorito!

Velemenyem szerint meg "a ne szuld meg a gyereket" az egyenlo azzal hogy irany abortuszra.

Hiaba irja, hogy nem kell neki a fickotol semmi, de azt nem fogja fel hogy 2 embert is jellentos erzelmi es alap dolgoktol fosztja meg!

Sajnos sok az ilyen no

2022. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos sok az olyan férfi, aki nem akar gyereket, de azért koton nélkül dugni igen. Nem utólag kéne visítani.
2022. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
19%
Itt mindketto felelotlen volt viszont itt egy ember akar tonkreteni minimum ket eletet, mert azt nem lattja be hogy a sajatjat is tonkreteszi
2022. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
33%
Azért itt nem csak a faszi volt felelőtlen, hanem jócskán a nő is, mert nem védekezett egy olyannal, aki semmit sem akar tőle. Úgy döntött, hogy megtartja, rendben. De akkor csendben és követelőzés sincs. Nem csak dönteni kell egyedül innentől, hanem felelősséget vállalni is
2022. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
34%

Mint írta, a felelősséget vállalja egyedül is (pedig egyénként akkor sem a dolga, mint mondtam, a férfinek a bedugás előtt van lehetősége választani). Itt az a kérdés, hogy elmondja-e. És igen, mondja el, hogy ez a balf.sz legalább tanuljon belőle. Mert küplönben még arról sem tud, hogy felcsinált valakit, és majd felcsinálja a nagy eszével a következőt is.

Különben az ilyenek szoktak lenni a "nyugi, reneteg nővel voltam már gumi nélkül, senki se lett terhes". Ja, persze, senki. Vagy nem kötötték az orrára, mikor kaparásra mentek.

2022. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
20%
Értem én, de ha már egyedül vállalja, akkor tegye csendben. Nem kell nyomorítani a másikat csak azért, mert viszonzatlan szerelemből esett teherbe. Attól még a másik sem őt, sem a gyerekét nem fogja akarni, legfeljebb muszájból. De ott lesz benne, hogy van valahol egy gyerek. Egy egész életen át tartó lelkiismeret furdalás. Vagy sajnálatból "megpróbálják". Hát, izé.. Inkább csak maradjon csendben. Nem hiszem, hogy azért egy szikrányi kis szándékosság ne lett volna a csaj részéről. Ahogy azt sem hiszem, hogy nem mondja el.
2022. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!