Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam neki? Mikor? Hogyan?...

Elmondjam neki? Mikor? Hogyan? Terhes vagyok a főnökömtől

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam pár tesztet és mind pozitív lett.Fogalmam simcs,mit csináljak most.

A személyi asszisztense vagyok és elég régóta tart közöttünk ez a viszony,nem egy futó dolog.

Külföldön élek,a szüleimnek ezt nem mondhatom el.

Nem így terveztem,még fiatal vagyok és nekem végem.

Annyira tanácstalan vagyok,legszívesebben ki se mozdulnék a házból az életem végéig.


2013. szept. 8. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer már kiírtad ezt a kérdést, vagy nem Te voltál? Sztem mond el nyugodtan, előbb utóbb ha meg tartod, vállalnod kell....én a főnök feleségétől jobban tartanék.....
2013. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod meg megteheted azt, hogy nem mondod el neki. Ha megtartod még mindig mondhatod azt, hogy másé, de ez kicseszés a gyerekkel, magaddal, meg persze a főnökkel, ha ő szívesen részt venne a gyermek életében.
2013. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem írtam még ki kérdést,az nem én voltam.

A feleségétől nem kell tartanom,mert már külön élnek,folyamatban van a válás is.

Tudja,hogy nem voltam mással rajta kívül,ezért nehezen hinné el,hogy nem tőle van a baba.

2013. szept. 8. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mozdulsz ki a házból, akkor is megszületik. Három opció maradt: 1. elveteted, 2. megtartod, 3. örökbe adod.

A döntést neked kell meghoznod. Én azt tartom korrektnek, ha az apának is van beleszólása, akkor is, ha nem az ő teste és nem tervezte a pár a babát.

Személy szerint beszélnék vele, elmondanám a tényeket és megkérdezném a véleményét. Majd ennek tudatában megvizsgálnám a saját érzéseim, és döntenék. Mielőbb, mert nagyon nem mindegy, hogy 5. héten mész abortuszra, vagy 12. héten, az utolsó pillanatban. Ha pedig megtartjátok, akkor fordul a kocka. Mielőbb cselekedj! Az életnek meg nincs vége, de ez nem az a probléma, amit érdemes/lehet halogatni.

2013. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok szemét lenni, de gondolom nem vagy már kislány és nem megerőszakolt. Tisztában kell lenned azzal hogy a tetteinknek következményei is vannak, és azt is jó ha tudod hogy ezekkel a következményekkel szembe kell nézned. Mondd el neki joga van tudni és hozzatok egy közös döntést. Olyat amivel együtt tudtok élni.
2013. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis beszéld meg vele,Ő az apa,és kettőtöknek kell dönteni mit tesztek,amúgy meg nem mentség,hogy fiatal vagy,meg nem így tervezted,amikor lefeküdtél vele benne volt a pakliban.
2013. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!