Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmondjam neki?...

Szerintetek elmondjam neki? vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves csaj vagyok és van egy 38éves szerelmem.Barna hajú barna szemű barna bőrű hercegem.Eltöltöttünk már egy jópár éjszakát.Óvszerrel védekeztünk de mégis megtörtént a baj.Terhes lettem.És az egyik legnagyobb probléma az hogy 16éves vagyok a másik meg az hogy neki családja.De elvetetni meg nem akarom mert azt hallottam hogy kihathat a többi tervezett terhességre.
2013. aug. 7. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
ez megint egy nyáriszünet kérdés?
2013. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

persze, mondd el neki

de talán anyukád még jobban fog örülni annak, hogy jön az unoka, ráadásul az apukával is meg fogják érteni egymást, hiszen egy generáció

2013. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
16:39 neked lehet de nekem nem!
2013. aug. 7. 16:42
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elvetetni, akkor hogy akarnád előtte titokban tartani.

Ugye azért azzal tisztában vagy, te egy kis kaland vagy a szerelmed életében?

2013. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát szokták mondani, hogy "Isten nem bottal ver..."- de itt a babád húzta a rövidebbet...


Igen, mindenhez két ember kell, de... abba belegondoltál, hogy -22 év korkülömbséggel, ráadásul úgy hogy a pasinak családja van - mennyi esélye van ennek a "kapcsolatnak"?

Óvszerrel védekeztetek, de gondolom nem az első húztátok fel, hanem csak mielőtt elsűlt a puska.. hát ennyi éppen elég volt, ahhoz, hogy terhes legyél.

A kérdésedre válaszolva el kell, hogy mond a "szerelmednek", mivel ő az apja, nem hagyhatod ki belőle. Ennek pedig két kimenetele lehet:

1. ami a legvalószínűbb, hogy ő közli veled, hogy neki csak egy kaland vagy, és ő a családját választja, és elküld abortuszra... vagy ha megtartod egyedül maradsz a gyerekkel

2. hogy téged választ, és akkor szétrobbantottatok egy családot.

Eléggé szép jövőkép...

Sajnállak, mert ezt elszúrtátok, így is- úgy is...

2013. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16 éves buta kislány aki belemegy abba,hogy egy férfival aki az apja is lehetne bőven szexel,úgy hogy a pasinak van családja,tudod kislány mindenki azt kapja amit megérdemel.Add örökbe egy párnak akinek nem lehet gyermeke ilyen gondolkodással meg amúgy is 16 évesen még korai anyává válnod.
2013. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
19:09 időbe felhúzta az óvszert...már az elején
2013. aug. 7. 20:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy terhes vagy? Orvos latott? En nem fogok itelkezni, nem vagyok a helyedben....szerintem a szuleiddel beszelj,de szolok, nem lesznek boldogok:'(
2013. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
21:15 igen látott már orvos és tudom hogy nem fognak örülni
2013. aug. 7. 21:18
 10/15 anonim ***** válasza:

ajaj, pedig remenykedtem, hogy csak a tesztbol gondolod a babat...

en ugy mondtam el, hogy jon az unoka, hogy az orruk ala dugtam az uh képet...kellett vagy 2 perc mire kapcsoltak..mondjuk en egy tizessel idosebb voltam akkor,' mint Te most..de ha nem szeretned megtartani a babat, mindenkepp szolj nekik mar ma akar, neked is konnyebb, ha minel korabban elveszik...

egyebkent tudnak a lovagrol a szuleid?

2013. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!