Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmondjam neki?...

Szerintetek elmondjam neki? vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves csaj vagyok és van egy 38éves szerelmem.Barna hajú barna szemű barna bőrű hercegem.Eltöltöttünk már egy jópár éjszakát.Óvszerrel védekeztünk de mégis megtörtént a baj.Terhes lettem.És az egyik legnagyobb probléma az hogy 16éves vagyok a másik meg az hogy neki családja.De elvetetni meg nem akarom mert azt hallottam hogy kihathat a többi tervezett terhességre.
2013. aug. 7. 16:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Barna hajú barna szemű barna bőrű hercegem"


Ez a kérdés full kamu. A kérdező egyértelműen ráment arra, hogy majd most jönnek a cigányozós szövegek... :) Jajj, ez a nyári szünet...

2013. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
22:01 nem tudnak róla
2013. aug. 8. 08:08
 13/15 A kérdező kommentje:
22:47 Nem kamu kérdés és nemis "nyári szünet" kérdés.mi a gond abba hogy leírtam hogy néz ki?normális válaszért jöttem ide és ha nem tudsz normálisan válaszolni ne írj a kérdésemhez.
2013. aug. 8. 08:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az 5-ös válaszoló vagyok. Kicsit gondolkodtam a helyzeteden, és azt hiszem, hogy hangnemet váltok. Az előző válaszomban téged vádoltalak, de aztán rájöttem, hogy te még csak egy naiv kislány vagy, akit átvert egy felnőtt férfi. Hitegetett hogy boldogok lesztek, szerelmet ígért néhány forró éjszakáért.

Remélem, hogy minél kevesebb fájdalommal sikerül átvészelned ezt a helyzetet, és abban is bízom, hogy a szüleid melléd állnak és segíteni fognak. Ezek után pedig a számotokra legmegfelelőbb döntést hozzátok.

Egy tanács még a végére!! Ha úgy döntesz, hogy nem tartod meg a babát, akkor szakíts meg minden kapcsolatot azzal a férfivel, mert csak becsap téged! Keress fiatalabb fiúkat, barátokat éld a kis kamasz életedet, de felelősségteljesen! Tanulj ebből a helyzetből!


Pár kérdésem is lenne. Az apával még nem beszéltél? Mit gondolsz a szüleid, hogy reagálnak?


Én úgy mondanám el nekik, hogy leültetném őket az asztalhoz, elmondanám, hogy van ez a pasi, és hogy elkövettetek egy hibát, és hogy babát vársz. Mond el nekik, hogy tudod, hogy hibáztál, és hogy már megbántad. Biztos, hogy kapod majd a fejmosást, és hogy csalódni fognak benned, de ha letisztul az agyuk az első sokk után - lehet, hogy ez pár napig is eltart majd - át tudják gondolni a lehetőségeket és segíteni fognak. Erősnek kell lenned!

Sok sikert és kitartást!

2013. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
09:12 Még nem mondtam el senkinek.De viszont a szüleim tuti kifognak akadni és mérgesek lesznek.De elképzelhető hogy a szerelmem se fog neki örülni mert neki családja van.De viszont nem biztos hogy megfogom tudni szakítani vele a kapcsolatot mert még szerelmes vagyok belé.
2013. aug. 8. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!