Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam neki, hogy terhes...

Elmondjam neki, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Középiskolában, 4 év plátói szerelem után együtt voltunk fél évet. Szakított velem, mert csak barátként szeretett, de bennem nem változott semmi. Nekem utána lett egy élettársam, akivel pár hónapja mentünk szét. Összefutottam a volt szerelmemmel, és hát lefeküdtem vele. Hülye voltam, nem védekeztünk és teherbeestem. Én képtelen lennék elvetetni, szeretném a babát mindenképp. Azt is tudom, hogy az exem semmit nem szeretne tőlem, és többször is kijelentette, hogy neki fontos, hogy attól legyen gyereke, akit szeret és elvesz. Ezt tiszteletben is tartom, nem szeretnék tőle semmit, sem azt, hogy velem legyen, sem anyagi támogatást. A családom támogat, és annak tudtában döntöttem így, hogy apa nélkül kell végigcsinálnom.

Ő jelenleg külföldön dolgozik, Karácsonykor jött haza, akkor futottunk össze. Ha már döntöttem, és biztosra tudom az ő álláspontját, akkor mi a helyes és számomra is a legjobb opció? Elmondjam neki, vagy ne?


2022. jan. 17. 21:08
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
31%

Ha az ő véleményét nem veszed figyelembe, hogy megtartsd-e, és bevállalod, hogy anyagi vagy bármilyen támogatás nélkül felneveled akkor legalább hallgass örökre. Nem kellene tönkretenni az életét.


Itt a nyilvánvaló példa, hogy mekkora szükség lenne végre férfiaknak való fogamzásgátló tabletta kifejlesztésére.


Most egy kúrás miatt majd fizetheti a tartásdíjat és kisiklik az élete. A húspiacon már csökkent értékű, gyermekét elhagyó apuka lesz a nők szemében.


Legyen ez intő példa, nem szabad gumi nélkül kefélni csak olyannal akiben 100%-ig megbízunk.

2022. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
95%

12# Ja-ja. A manusz élete a nap, s minden akörül forog. A gyerek az anya sara.

Ha lenne ffak számára fogigátló és mégis létrejön a terhesség a szülői kötelezettségek és jogok akkor is 100%ban terhelik ill. megilletik a szülőpárt.

Abban igazad van, hogy szükséges lenne fogigátló a ffaknak is, mondjuk talán tudok segíteni: gumit húz a fütyijére aki nem szeretne apu lenni, de, ha mégis az lesz akkor úgy viselkedik mint egy apu.

A nőt pedig nem lehet abortuszra kényszeríteni, az nem fogamzásgátlási opció arra az esetre, ha a pali csupasz pöccsel akar 2 perc örömet.

2022. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki, közöld hogy semmit nem kérsz. Csak azért szólsz mert joga van tudni. Ha megtámad közöld hogy ő nem húzott gumit.
2022. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
87%
Mindketten felnőttek vagytok. Fel sem kellene merülnie, hogy nem mondod el.
2022. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
84%
12es!A ferfiak szamara kifejlesztett fogamzasgatlo az a gumi. Sokkal egyszerubb, mint minden egyes nap bevenni egy tablettat. Szerinted ha a gumit nem huzza fel akkor a tablettat rendszeresen bevenne?
2022. jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kotont nem kepesek felvenni, majd a tablettat beszedik, mi? A ferfiak jelentos resze telibefossa a vedekezest, mert ugy sem az o baja, ha terhes lesz a no. Nem neki kell abortuszra menni, nem neki kell megszulni. Elegansan lelrp, es meg a halalba fikazza a not, hogy kepes volt az o akarata ellenere megszulni. Igen is mondd el neki, hagy tudja meg, hogy ha nem akar kolkot, akkor talan tenni kene ellene.
2022. jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
81%
Egyikőtök sem védekezett. A fickó sem! Igen, elmondanám. Mivel ketten csináltátok, igen is tudjon róla. De ha később derül ki, hogy eltitkoltad, akkor azért fog rád neheztelni. Akárhogy is reagál, meg kell tanulnia, hogy felelősséget kell vállalni a tettekért.
2022. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
85%

De kérdező. Egyszerűen nem értelek. Védekezés nélkül szexeltetek, úgy, hogy ő is tudta, hogy nem védekeztek? Akkor most mitől félsz, vagy mi van? Mindketten tudjátok, hogy lesz a gyerek, nem? Ha nem mondod el, szerinted nem fogja tudni kiszámolni??

A gyerektartás pedig nem akkor kell, amikor nincs jó fizetésed. Tök mindegy, mennyi a fizetésed, a gyerektartás jár és kész. A gyereked érdekeit kell képviselned, akkor is, ha neked kényelmetlen. Ez az anyaság, nem a cuki ruhácskák.

2022. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
63%
Ha egyedül vállalom, irántam semmit sem érez, de fontos neki, hogy családba, szerelemből szülessen gyereke, akkor befognám a szám. Csak megkínoznám ezzel. Velem ugyan ne legyen senki csak kötelességtudatból. Az én döntésem is volt, hogy nem védekezünk és az is, hogy megtartom. Ha úgy döntök, hogy egyedül, akkor az tényleg egyedül és nem a másik akár érzelmi, akár anyagi kárára.
2022. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
70%
Ha tenyleg nem akar olyan notol gyereket akibe nem szerelmes, ne tisztesseges, hogy megszuld a gyereket. Meg ugy sem hogy elhallgatod elole, hogy teherbeestel.
2022. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!