Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességnél más is...

Első terhességnél más is gyakran ment be a kórházba a fájásokkal?

Figyelt kérdés

17.hétben vagyok és ma voltam harmadszor a kórházban időpont nélkül, mert fogalmam sincs mi a normális és mi jelent bajt. A doki aki épp rendelt lecseszett, hogy nem kell berohangálni mindennel,főleg most mikor covid van. Hajnal óta rettentően fáj a hasam alja, minden egyes mozdulatnál belenyillal. Ki az, aki ilyenkor nem szeretné, ha legalább egy ultrahangot csinálnának, hogy minden rendben van? Végül elküldött annyival, hogy növekszik a baba és ez normális.

Nyugtassatok meg, hogy más is ilyen parázós volt az első babánál és feleslegesen volt goromba a doki.


2022. jan. 13. 10:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Szakembert javasolnak és én is ezt teszem teljesen jóindulatból. Ez szorongás lehet, amit kezelni kell, mert csak egyre inkább bele fogsz pörögni és ha már megszületik még nehezebb lesz. Nem aggódhatsz mindig minden miatt is. Ez a babádra is kihat, sokkal többet ártasz vele, mint amennyit használ az, hogy "lát egy orvos".
2022. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Első babánál mindenki olyan mint te, nem lesz baj.
2022. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Na itt mi a helyzet azóta? Sikerült lazítani a szorongáson?
2022. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!