Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességnél más is...

Első terhességnél más is gyakran ment be a kórházba a fájásokkal?

Figyelt kérdés

17.hétben vagyok és ma voltam harmadszor a kórházban időpont nélkül, mert fogalmam sincs mi a normális és mi jelent bajt. A doki aki épp rendelt lecseszett, hogy nem kell berohangálni mindennel,főleg most mikor covid van. Hajnal óta rettentően fáj a hasam alja, minden egyes mozdulatnál belenyillal. Ki az, aki ilyenkor nem szeretné, ha legalább egy ultrahangot csinálnának, hogy minden rendben van? Végül elküldött annyival, hogy növekszik a baba és ez normális.

Nyugtassatok meg, hogy más is ilyen parázós volt az első babánál és feleslegesen volt goromba a doki.


2022. jan. 13. 10:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, négy hónap az semmi. Szomorú, hogy nem tudod, hogy hány család vár minimum 1 évet (és ez normális). És hányan vannak, akik éveket...

Amit csinálsz, az senkinek nem jó. Se neked, se a babának, mert megérzi. A babának nyugalom kell. Én 3 héttel vagyok fiatalabb terhes, volt vetélésem több, külföldön élek, minden héten mehetnék UH-ra, mondták. Kérdezem én, mire? Kinek jó? Idő pocsékolás. Minden vizsgálat előtt én is félek egy kicsit, pont mikor elkezdi az orvos az ultrahangot. Na most ha minden héten mennék, lenne miért aggódnia minden héten. Miért? A nagy büdös semmiért. Ha baj van, úgysem tudnak semmit csinálni. Ugye ezt tudod? A vérzés más. De neked nem volt vérzésed, csak unatkozol, feleslegesen hergeled magad, amiből a babád köszöni, de nem kér. Ha olyan fontos neked, ideje lenne ahhoz mérten viselkedni.

2022. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Akkor azzal is kiegészíteném, hogy 13 hónap után sikerült teherbe esnem 30+ évesen. :)
2022. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
11 vagyok. Masfel ev utan estem teherbe. Terhesseget,mint irtam,megsem aggodtam tul. Na jo,talan az elso 12 hetben,hogy ne menjen el... De akkor sem jarkaltam orvoshoz hetente,hogy nezze meg,el e meg. Tehat kijelenthetjuk,hogy nem vagyok egy aggodos fajta. Viszont! Az elso 1 honap itthon,maga volt a "borzalom". Folyamatosan hallgattam,hogy vesz e levegot,nem e hanyt,ha igen,kap e tole levegot,nem e fordult hasra,szinten kap e levegot. Ez a hanyas-hasrafordulos-meg ne fulladjon szornyu volt. Hiaba van szivhangfigyelo,es aludt velunk egy szobaban. Minden egyes rezzenesere felkeltunk,tiszta zombik voltunk! Na akkor sirtam vissza aterhesseget... Amikor a pocakomban biztonsagban tudtam. Nyilvan tortenhetett volna akkor is baj,nem is kicsi,de valahogy ereztem,hogy nincs gond. Viszont kint mar "kulon" vagytok, teljesen mas lesz. Akkor mit fogsz csinalni? Beleorulsz?
2022. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy sokan még ennél is többet várnak rá. 4 hónap valóban kevesnek tünhet így nézve, de nekem ez is elég volt ahhoz, hogy parázós legyek nehogy bármi gond legyen.
2022. jan. 13. 15:46
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pszichologus fog neked kelleni. 4 honap meg veletlenul sem indok arra,hogy ilyen legyel. Sot.
2022. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Sokan több vetélés után se rohannak minden apróságért orvoshoz.
2022. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit szóljon a barátnőm, akiknek 9 év próbálkozás kellett egy egészséges gyerekért? Közben 2szer vetélt el.

Az utolsó gyerekünk 7 hónap után fogant meg. És ezt sem tartom sok időnek.

2022. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 év alatt jöttem össze anyámnak sok vetélést követően, mégsem aggódott. És kintlétemben sem lettem túlféltve. Most én vagyok várandós (6 ki.aszott hosszú hónapot vártam rá xD na jó irónia) és sem én sem ő nem aggódik.

Szegény babód a fél életét a sürgősségin fogja tölteni csak mert fáj a hasa vagy jön a foga vagy kijött rajta 2 kiütés.

Én is pszichológust javasolnék.

Plusz ja, csak mert ma nem volt semmi a dokinál az nem azt jelenti, hogy holnap is még minden oké lesz. Na pont ezért felesleges stresszelni magad.

2022. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
66%
Keress fel egy szakembert. Az elején úgy tűnt, hogy csak egy aggódós anyuka vagy, ami előfordul. De se trauma nem ért, nem voltak veszteségeid sem, szimplán ketyós vagy. Nem, ez nem vicces. Mert ha baj lenne egyszer valóban (sose legyen!), az orvos csak elküld majd a πpába az előző rohangálásaid miatt. Ezt akarod? Nem fogják elhinni, ha tényleg baj van. Na akkor mit fogsz csinálni? Egyedül leszek, mint az ujjad. Ez a célod? Mert akkor jó úton haladsz. Te nem a legjobbat akarod annak a babának, mert már most cseszed elfelé az esélyeit. Még mi fog nem fogod fel?
2022. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
56%
*Még mindig
2022. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!