Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességnél más is...

Első terhességnél más is gyakran ment be a kórházba a fájásokkal?

Figyelt kérdés

17.hétben vagyok és ma voltam harmadszor a kórházban időpont nélkül, mert fogalmam sincs mi a normális és mi jelent bajt. A doki aki épp rendelt lecseszett, hogy nem kell berohangálni mindennel,főleg most mikor covid van. Hajnal óta rettentően fáj a hasam alja, minden egyes mozdulatnál belenyillal. Ki az, aki ilyenkor nem szeretné, ha legalább egy ultrahangot csinálnának, hogy minden rendben van? Végül elküldött annyival, hogy növekszik a baba és ez normális.

Nyugtassatok meg, hogy más is ilyen parázós volt az első babánál és feleslegesen volt goromba a doki.


2022. jan. 13. 10:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van. Maradj a seggeden! Szedj magnéziumot és nézz sorozatokat!
2022. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Nyúlnak a méhszalagok. Nem olvastál ezekről? Inkább olvasnod kellene könyvet a terhességről, vagy akár az interneten, mint feleslegesen rohangálni a kórházba. Lássuk be, rengeteg információ megtalálható, időd is lenne utána nézni.
2022. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit túlgondolod.

Nyúlnak a szalagok, növekszik a méhed, a baba helyet csinál magának, nyomja a szerveidet.

Normális, hogy ilyenkor ilyen olyan fájdalmak jelentkeznek. Magnéziumot szoktak szedni már ebben az időben, illetve a pihenés is segít. Ha még dolgozol, próbálj ott is pihengetni többször ha van rá alkalom.

Természetes, hogy aggódsz de a józan ész határain belül kell maradni.

2022. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Olvastam. De annyi szörnyűséget írnak a neten vetéléssel kapcsolatban, hogy nyugodtabb vagyok, ha lát egy orvos.
2022. jan. 13. 10:32
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Én is előbb tájékozódnék, ha nagyon nagy a baj, legfennebb felhívnám az orvosom. Ő majd elmondja, ha az alapján, amiket mondok, indokolt a kórházba való bemenetel.


Egyébként meg a szülési fájdalmak nem állandó. Időnként jönnek. De ajánlok egy szülési felkészítőt. Ott azért tisztába tesz az ember fejébe ezt-azt az ott elhangzott infó.

2022. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Szeretem is felhívni érdemes az orvost, nem rohangálni a kórházba. Ha az orvos mondja, hogy menj be, mert indokoltnak látja, az más.
2022. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Pecsételéssel mentem, de 7 hetes voltam. Előbb viszont felhívtam az orvost, elmondtam, hogy véres folyásom van, amire ő azt mondta, hogy menjek be, megnézzük. De fájdalommal nem, az sajna normális. A vérzés viszont komoly lehet.
2022. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van a dokiknak 🤦‍♀️ Első terhessegem ami megmaradt, én is parazok, de egyetlen egyszer mentem ügyeletre mikor egekbe szállt a vernyomasom 15 hetesen, se előtte se utána.
2022. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem mentem be a kórházba csak amikor elfolyt a magzatviz. Van telefon is, fel lehet hívni az orvost vagy védőnőt és érdeklődni, hogy ez normális-e.
2022. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Sose rohangáltam be.
2022. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!