Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós gondozásra köteles...

Várandós gondozásra köteles elengedni a főnök?

Figyelt kérdés
Régebben azt olvastam hogy igen és munkaidonek szamit nem kell bepótolni. De már sehol se talalok erről semmit. Esetleg ha valaki tudja a jogszabályt bemásolja?
2021. okt. 11. 07:13
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
De nyilván ettől ugyanaz a jogszabály tartozik rám. Ezt csak arra mondom hogy be hasonlítsunk össze egy tünet mentes terhességet egy veszélyeztetett terhességgel ami nekem van.
2021. okt. 12. 12:07
 32/35 A kérdező kommentje:
Ne hasonlítsunk *
2021. okt. 12. 12:08
 33/35 anonim ***** válasza:
Nem tünetmentessel hasonlítottalak össze, az enyém sem volt az. #30-as. De ennél jobb tanácsot nem tudok adni, kérdezz utána akkor hivatalos helyen aztán használd ki, amit lehet.
2021. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is magas rizikóbesorolást kaptam (#24-es válaszoló), de ha amúgy munkaképes az ember, akkor nem indokolt, hogy többet vizsgálgassák az átlagnál. Ha úgy isten igazából veszélyeztetett valaki, az nem kívánságműsor, ott a doki kiír táppénzre és helló.
2021. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 qkker1 ***** válasza:

"veszélyeztetett terhességgel ami nekem van."


Veszélyeztetett terhességgel menjél betegállományba, ne kockáztasd a magzat életét!

2021. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!