Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
 341/452 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem ennyi volt ez a hónap, havi előtt mindig vérzik egy nagyon picit az orrom, hát tegnap előjött... :/

Mondjuk még van 26-áig egy pár nap (akkorra nem várom), de úgy tűnik ennyi volt.

De majd j.hónapban igyekszünk jókor együtt lenni...

E.

2016. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 342/452 A kérdező kommentje:
E! Még ne add fel! Terhességi tünet is lehet! Nekem akkor vérzett az orrom! :) Majd írd meg, hogy mi lett!
2016. ápr. 21. 08:12
 343/452 anonim ***** válasza:

10nap nemvartig! Drukkoljatok! :)

Ha pedig meglesz a majusi csopi,legyszi linkeljetek be ide!

Sok sikert mindenkinek!!!!


A

2016. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 344/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elvileg ma lennék a 10. dpo-n, erre ma reggel amikor mentem wcre a papír rózsaszín volt, úgyhogy meg fog jönni... de hogy hogy a túróba, nem értem. Lehet akkor félreértelmeztem a jeleket és nem is 12-én volt peteérésem. Pedig akkor volt hasfeszülés, meg tojásfehérjés nyák... hát nem tudom, de a lényegen nem változtat, nekem lőttek ennek a hónapnak... :/

Majd a köv. hónapban jobban figyelünk, meg rajta leszünk a dolgon, mert gondoltam, hogy sikertelen lesz ez a hónap, mert -akkor amikorra gondoltam a pét - nem tudtunk együtt lenni, de azért kicsit elkenődtem... :)

Na de még csak az első és csak félig próbálkozós hónap volt. Nektek sok sikert így a hónap végére ;)

E.

2016. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is jövőhét keddre nem várom! Fájnak a mellbimbóim és nagyon ingerült vagyok. Igazából nagyon kíváncsi vagyok, mert az ovu időpontját pont körbelőttük előtte 2 nappal illetve utána 1 nappal voltunk együtt. Szerintetek van esély rá? Gabi
2016. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 346/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bocsika,de nem nagyon érek rá írogatni mostanában...nyakunkon a költözés és persze dolgozok is közben úgyhogy sok időm nincs :(!Átolvasni se tudtalak most Titeket mert sunyiba írok :)!

Én 13-án voltam az orvosnál a 13. ciklusnapomon.Akkor látott a doki a bal petefészkemben egy bevérzett tüszőt (már megrepedt tüszőt jelent) meg egy 24*24 mm-es érőben lévő tüszőt.Az érdekes viszont az,hogy ugyan ekkor volt a jobb petefészkemben is 2 db 19*16 mm-es érő tüsző...szóval a szervezetem nagyon termeli a petesejteket :).Így kiderült,hogy ezért pozitív folyamatosan az ovutesztem...ami egyébként 3 napja már negatív szóval úgy tűnik,hogy az utolsó ovu is megvolt.Kedden vagy szerdán megyek a 21 napi vérvételre és akkor fogom elhozni a 3 napinak is az eredményét.Jelen pillanatban ha jól számolom május 5-re nem várom,de majd kiderül mikor is jön meg valójában.

A májusi csopiban is benne leszek csak lehet később csatlakozok majd mivel nem tudom,hogy mikor lesz netünk az új helyen...szurkolok mindenkinek!

Nicol

2016. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 347/452 A kérdező kommentje:

A! Megy a drukk és mindenképpen belinkeljük a következő havi kérdést is! :)

E! Még van esély! Akár beágyazódás is lehetett, ha mégse, akkor a következő hónapban is van lehetőség!

Gabi! Majd írd meg, hogy mi lett! Drukkolok! Amúgy esély mindig van, mert nagyon nehéz belőni a pontos időpontot! Na meg 72 óráig életképesek a spermiumok, a pete meg 24 órát!

Nicol! Remélem hamar sikerül már nálatok! Amúgy abból a szempontból szerencsés vagy, hogy ennyi petesejted termelődik! Hidd el, hogy eljön a ti időtök is! Várunk a jövő hónapban! :)


Rólam annyi, hogy elvileg holnap lesz pém, a ciklus. hu azt írta. Majd kiderül, igaz én még nem vagyok a toppon a betegség miatt, de remélem nem csúszunk le róla. Tegnap együtt voltunk, igaz kedvem semmi, de jó lenne még ma is és holnap is... :) Na jó, álmodik a nyomor. Ennyit nem tudunk együtt lenni a lányom miatt, de igyekszünk.

2016. ápr. 22. 12:55
 348/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok:) mi ma voltunk az elso UH-n, h lássuk minden rendben van e! Az ultrahangozo hölgy kerdezte, h mikor volt az utolso menzesz, mondtam, h 03.20, es azt felelte, h akkor meg nem biztos, látunk bmit is....naaaa dehogynem, hat itt van :) szülésznőm egy nagyon jo ismerős, fogta a kezem, es megpillantottuk, a kis petezsákomat :) mivel 4hetes 5napos, ezert tudtuk, h szivhang meg nem lesz, csak azert néztük meg, h tudjuk, h méhen belul van :) az elso fotónk :D [link] 7mm-es! Remelem nem gond, h megosztom veletek az örömömet, mindenkinek nagyon szorítok, es szurkolok, h összejöjjön ez a CSODA!:)) Detty
2016. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 349/452 anonim ***** válasza:

Detty! Gyonyoru baboca, gratula! 😉

Nicol, a szulinaopomra nem varod, nagyon fogok drukkolni!!!

Az en utolso mensim marc.12-en volt, de en meg bem voltam dokinal, ket het mulva keddre kertem idopontot. Renelem, h minden rendben lesz, jo helyen van, es dobog a kis szive. :)

Andi

2016. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 350/452 anonim ***** válasza:

Szurkolok továbbra is mindenkinek!

Nekem ma van a szülinapom, de nemrég kihánytam a tortámat...

Kedden megyek dokihoz először, már nagyon várom.

Zsu

2016. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!