Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
 321/452 anonim ***** válasza:

hát, még kb egy hét és kiderül :)

Amúgy aki második gyerekét tervezi, bennetek nem szokott néha félsz előjönni? Mert bennem igen... :/

Félek, hogy fogom e tudni úgy szeretni, mint a nagyot, mert érte ölni tudnék, hogy a nagy nem fog e hiányt szenvedni, mert már nem fogok tudni annyi időt vele tölteni...

De természetesen ez eltörpül amellett, hogy mennyire szeretnénk :)

E.

2016. ápr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/452 anonim ***** válasza:

Tegnap elviselhetetlenul rosdzul ereztem magam. Az elmult ket hetben sokkal bujosabb lett a gyerekem, nem tud semmit, szerintem csak erzi.

Es belemhasitott, h szegeny, nem is tudja, h mennyire meg fog valtozni minden, kevesebb jut majd belolem neki, es hogy eddig o volt a mindenunk, es ez megvaltozik. Most is ugy elfacsarodott a szivem, ahogy ezt leirtam, persze, tudom, h ez neki is jo lesz, es hogy mar majdnem nyolc eves nagyfiu, aki egyebkent is mar onallosagra keszul egy csomo dologban, neki mar az iskolatarsak velemenye fontosabb, mint a mienk, o mar egyedul el.egy a sarokra levo jatszoterre megnezni, h kint vannak-e a haverok, de akkor is a pici babam, es hiaba volt regen, de neha mikor ranezek, azt a kis toportyut latom, aki tanult jarni, akit fel ejszaka dajkaltunk, mert hasfajos volt.

Ohhh, megint sirok. :( Fuuu de gaz ez, tudom, h nem lokjuk ot ki a feszekbol, es tudom, h o sem igy fogja megelni, de most rohadt vacak erzes. :(

2016. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/452 anonim ***** válasza:
Andi
2016. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/452 anonim ***** válasza:

Andi!

Ne értsd félre, de "megnyugtató" volt olvasni, hogy nem csak én vagyok így vele...

Mintha magamat olvastam volna, csak nekem még pici a fiam, és rettentő anyás. Hiába mondják, hogy 1 éves kor után már nem baba a baba, de amikor bekucorodik az ölembe, akkor nekem ő igenis még az :)

és igen, féltem őt is, a kapcsolatunkat is a változástól, de tudom, hogy jó lesz így :)

2016. ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/452 anonim ***** válasza:

Hidd el, nyolc evesen is tudnak nagyon babasak lenni, imadom mikor jon, es bebujik az olembe, es puszilgat, ket perc mulva meg ramvagja az ajtot, es lekozli, h elege van a sok hule szabalybol, amiket en kitalalok. 😃 Ezt azert kaptam tegnap, mert megkertem, h ugyan lapatolja mar ossze az ot kilo legot, ami szanaszet hever a nappaliban. 😃

Andi

2016. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/452 anonim ***** válasza:
szerintetek teszteljek , ha nem jott meg , de naguon faj a mellem ???? azert mar kb egy jo hete kesik ! cukibaba
2016. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/452 anonim ***** válasza:

Cukibaba!

Mindenképp!

Majd írd meg mi lett...

Drukk!

E.

2016. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/452 anonim ***** válasza:
ok ,reggel tesztelek , de szerintem negativ lesz !! sajnos hogy mindig faj a mellem mensi elott de most ahhoz kepest tul keson kezdett e fajni , mivel amig nem mulik el , nem jon meg ,es igy holnap mar a 43,napon leszek , de a heten nem jonne meg , mivel csak akkor amikor elmulna a mell fajdalom !! :( sajnos nem tudom mi lesz , de nem fogjak levenni a vert holnap , es igy reggel felhivom a klinikat merkerdem menjek be , vagy inkabb akkor nincs is ertelme ~~~ a tobbit esetleg megcsinalhassak ....
2016. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/452 anonim ***** válasza:

Teszteltel?

Andi

2016. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/452 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megint eltűntem, persze, hogy beleestem egy hányós - hasmenős vírusba... Olyan gyenge vagyok, mint a harmat... Így tuti nem lesz együttlét jó időben... :( Ez az én formám...

Amúgy igen, az nyák volt, nem más... Tudom, hogy hasonló, de felismerem a kettőt. Főleg, hogy másnap is volt és még ma is. Azóta nem voltunk együtt és szerintem nem is leszünk mostanában... :(

2016. ápr. 19. 08:25
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!