Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/452 anonim ***** válasza:
cukibaba vagyok , igen teszteltem de negativ lett , el elmentem az orvoshoz is es levettek a vert , kulon a tobbinek nem tudta volna megcsinalni es igy mondtam hogy akkor vegyek le , mert dolgozok is nincs idom menni es a masik dolog sajnos nem tudom mikor jonne meg . most mar kezdek valamit latni nagyon halvanyan , de azert szerintem nem indul be ! lehet par eredmeny nem jon ki jol , de a tobbi kijon ... sajnos ez van , de mivel peldaul esetleg szombaton elmentem volna lehet meg akkor se jonne meg .... azt mondta az en felelossegremre veszi le a vert , mivel az lh fsh , esztradiol es a prolkatin lehet nem jon ki olyan jol, de a regi eredmenyeimben itt meglatszodott melyikkel volt baj es abbol is fog majd kovetkeztetni az orvos... hat remelem nem fog haragudni a masik orvosom .. ..es azt mondtak hogy nem tudjak meddig lesz ingyenes es ha esetleg mondjuk adtam volna meg egy eselyt szombatra skkor lehet mar nem lett volna ingyenes es sok penzbe kerut volna , igy csak 1 et kelet fizessek
2016. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/452 anonim ***** válasza:
ja es az inzulint kulon nem adtak semmmi lotyit hogy igyam meg , hanem egybol ejsze kifogja mutatni . cukibaba
2016. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/452 A kérdező kommentje:
Mikor lesz eredmény?
2016. ápr. 19. 10:29
 334/452 anonim ***** válasza:
szombatra lesz keszen az egesz !! mar kivancsivagyok
2016. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/452 anonim ***** válasza:
de vajon erossen elteroek lesznek azok az eredmenyek ? mondjuk a regin latszott milyen problemam volt ...cukibaba , most pedig barnaztam kicsit , de remelem attol jol jon ki .. cukibaba
2016. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/452 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek hozzá, de szerintem tudnak majd következtetni...
2016. ápr. 19. 11:25
 337/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Nálam még mindíg semmi, a 40. cn vagyok, teszt negatív, hő még mindíg fent van, ma reggeli 37.0 volt. A bal mellem szét akar szakadni, kb mint amikor belövel a tej szülés után. Párom meg is jegyezte tegnap este, hogy jól megnőtt a cicid :D

Dirty

2016. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/452 A kérdező kommentje:
Dirty! Milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid? Én még drukkolok! :)
2016. ápr. 20. 08:27
 339/452 anonim ***** válasza:

Nalam meg mindig a vezeto tunet a cici leszakadas. Az en ferjem is megjegyezte, h mellesleg nagyon jol nezek ki.😃

Szoval dirty ez nagyon jo jelnek tunik, drukkolik!

Andi

2016. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/452 anonim ***** válasza:

Köszi Andi. Mostanában a leghosszabb 35 nap volt, ez decemberben volt így. Azóta 30-33 az átlagos. Csak akkor nem értem a 13.-án esti minimális vérzést. Ha az beágyazódási lett volna akkor már régen ki kellene mutatnia a tesztnek.

Dirty

2016. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!