Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/452 anonim ***** válasza:

Tünde a doki is az utolsó mensi első napjától számolja, az a jó kalkulátor ahol nem kell megadni a ciklus hosszát. Nekem aug 25 jósolta a kisfiamat, a doki is azt mondta és meg is született aznap.


Nálam mensi még sehol, hő 37,1 továbbra is. Jó hétvégét mindenkinek.

Dirty

2016. ápr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/452 anonim ***** válasza:

Neked is dirty!

Megy a drukk!Mikor tesztelsz ujra?

Andi

2016. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/452 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nekem most múlt el teljesen a bajom pénteken (10-én jött még),tegnap együtt voltunk,ma már nyàk...Elvileg màhoz 1 hétre lenne peteéréshez.Lehetséges,hogy ilyen hamar van?Vagyis ennyivel hamarabb lenne?
2016. ápr. 17. 15:07
 314/452 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nyak? 😆
2016. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/452 anonim ***** válasza:

Az nem nyák, állagra olyan de mégsem az. Miért nem próbálod a hőmérőzëst?


Nálam mėg mindig semmi reggeli hő 37,2.


Dirty

2016. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/452 anonim ***** válasza:
sziasztok. . cukibaba vagyok ...meg nem jott meg a mensim es 41.ik napja lesz holnap ...meg nagyon faj a mellem _ugy hogy szerintem meg kedden se jon meg es nem tudom hogy fogom megcsinalni igy a vizsgalatot ..lehet megint nem fogjak levenni a vert ,,. meglassuk mi lesz ....
2016. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok Lányok!!! Vegre megtalaltalak Titeket!!! Mutatok nektek valamit!:) Veletek kezdtem, és most itt jarok [link] az elso tegnap reggeli/deli es az utolso ma reggeli :) mindenkinek nagyon szorítok! És koszonom, h tamogattatok ezalatt a par honap alatt!:) most volt az elso olyan hónapunk, h ereztem mikor van pé-m es akkor voltunk egyutt :) puszi nektek: Detty
2016. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Első próbálkozós hónap, ovu kb 12-én lehetett, de aznap mi nem tudtunk együtt lenni, csak másnap, ill előtte vagy 3-4 nappal, úgyhogy nem hiszem, hogy sikerült ez a hónap, de hátha :)

Amúgy tünet természetesen még semmi, a teszttel még várok, bár a kisfiamnál 10.dpon már jól kivehető pozi volt a teszt. Egyébként akkor azért teszteltem olyan hamar, mert az együttléttől végig húzódott, enyhén görcsölgetett a hasam, innen gondoltam, hogy valami lehet a dologban, de most semmi különös nincs. Inkább úgy veszem ezt a hónapot, hogy kicsi az esély, és akkor nem üt szíven annyira, ha megjön, de azért ne jöjjön :)


E.

2016. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/452 anonim ***** válasza:

Szia Detty, en emlekszem rad, irtal azokban a honapokban is, mikor en voltam a kerdezo. :)

Nagyon szepek a tesztjeid. :) Gratula!

Andi

2016. ápr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/452 anonim ***** válasza:

E!

En ezt a honapot total eselytelennek hittem, es megis szep ketcsikosokat pisiltem.:)

Szoval barmikor barmi lehet!

Andi.

2016. ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!