Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok Edina vagyok. Április 8-án ovuláltam

[link]


Ma ápr.14-én megmaradt ovu tesztből jósteszteltem. Én halvány pozinak látom.


Ki mit gondol? Mit lát a jósteszten?

33 naposak a ciklusaim utolsó mensim első napja márc.20.

Szerintetek hcg-vel mikor teszteljek?


Köszönöm szépen!

2016. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/452 anonim ***** válasza:

Bocsi a link lemaradt. Jósteszt:

[link]

Köszönöm: Edina

2016. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/452 anonim ***** válasza:
100%

Edina!

Ha mindenkepp akarsz tesztelni a nem vart mensi elott, akkor ovutol szamitva a 12. napot vard meg mindenkepp. Szerintem. Persze van esely korabbi pozitivra is, de azert az elegge lutri, a 12. napi eredmeny hihetobb mar egy fokkal, de persze a lenyeg az lesz, hogy jon-e mensi, vagy elmarad.


A josteszteles ebben a formaban nem mutat semmit, sokaknak (pl nekem is) a ciklus nagy reszeben van gyenge masodik vonal az lh teszten. En is kiprobaltam a jostesztelest a multkor, nem voltam terhes, de mindegyik nap volt halvany vonal, csak epp nem erosodott.

Elvileg akkor lehet gyanakodni terhessegre az lh tesztbol, ha minden nap tesztelsz vele es egyre erosodik a csik.

2016. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/452 anonim ***** válasza:

Andi: Gratulálok hozzá :) hanyadik dpo? Kepet töltesz fel majd rola?

Üdv Tünde

2016. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/452 anonim ***** válasza:

Tunde :)

Ez az enyem. :)

[link]

2016. ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/452 A kérdező kommentje:
Tünde! Szép! Úgy irigyellek titeket! :)
2016. ápr. 15. 11:19
 297/452 A kérdező kommentje:

Edina! Ha sok teszted van, akkor hétfőtől kezdhetsz naponta tesztelni, de ha türelmesebb vagy, váj a 12. dpo-ig, ha kibírod, akkor csak a nemvárt napján tesztelj reggeliből!

1 jósteszt nem ér semmit, tényleg azt is nézni kell naponta, hogy erősödik-e... Én még nem használtam ( ovum se nézem ), de nagyon sok helyről hallottam.

Megy a drukk! Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény, ha teszteltél!

2016. ápr. 15. 11:22
 298/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Feladtam a tesztelést, befejeztem egy időre. Vettem tegnap Medi Lab tipusú tesztet, egyiket megcsináltam még tegnap másikat ma reggel, de nagyon nagyon halvány csíkocska jelent csak meg, szinte nem is látható. Utána olvastam itt, és nagyon megbízhatatlannak mondják. Volt akinek pozit jelzett és nem volt baba, volt akinek negatívat, és mégis ott volt a baba. Reggeli hőm 36,9 úgy hogy éjszaka kétszer is fel kellett kelnem. Bár a második után megvolt a bő 1 óra fekvés. Tegnap este még a páromat is "megszeretgettem" gondolván, hogy annak hatására ha meg akar jönni, akkor megjön, mint már párszor megtörtént. Ma második napja hogy késik, 35. napon vagyok, igaz ez még nem sok, de megfogadtam, hogy jövő hét végéig várok az újabb teszteléssel.

Dirty

2016. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/452 anonim ***** válasza:

Tudom hogy a napközbeni hő nem jelent semmit, de a 37,6 nem sok egy kicsit???? Két lázmérővel is mértem, mindkettő annyit mutatott!!


Dirty

2016. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/452 anonim ***** válasza:
Edina vagyok: köszönöm a válaszokat! Akkor a 12. Dpo-n tesztelek. Megírom majd, h mi lett. Köszi mindenkinek és megy a drukk mindenkinek! :)
2016. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!