Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/452 A kérdező kommentje:
Ezeket a képeket kb. 5 perccel azután csináltam, hogy megcsináltam a tesztet, szóval nem hinném, hogy száradás. Annyira boldog lennék! De nem élem bele maga. Amúgy tegnap este néztem a fürdőben, hogy tiszta eresek a melleim... Nekem mindig eres, mert fehér nagyon a bőrőm és vékony, de ennyire nem. Ki is mentem, mondtam is a férjemnek, hogy nézd tiszta eresek a melleim... Azt mondta: Mert szülni fog! Isten szóljon belőle! :D
2016. ápr. 8. 13:20
 192/452 anonim ***** válasza:

Jaj ezt ne is mondd... Ugyan ezt vettuk eszre a ferjemmel! Olyan eresek a melleim,mint amikor szoptattam 😳 ez pedig mostanaban jott elo.miota megcsinaltattam se eres se semmi nem volt.fajni se faj azota mensi elott. Erre most fajt,de meg is jott es irto eresek!


A

2016. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/452 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt mindig eres erre már nem adok...most nincs rajta semmi,fájni se fáj....az az egy gáz,hogy írtó hányingerem van már 3 napja...

Nicol

2016. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/452 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi hónapokban azért nem vettem tesztet, nehogy ellőjem, mert ha volt otthon, sosem bírtam ki... :p


Szóval ezt én is megértem. Az ember kényszeres lesz, egy idő után.


Szorítok minden esedékesnek!

Zsu

2016. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/452 anonim ***** válasza:

A tesztekről jutott eszembe, hogy én nem tesztelgetek egyáltalán, de gondolkoztam rajta, hogy így a próbálgatások közepette minden hónapban ha meg is jön, legalább 1-et elhasználni, mert sosem tudhatom, mikor esek bele abba a %-ba, akinek méhen kívüli, vagy ugyanúgy megjön változás nélkül stbstb. Azt is gondoltam, hogy nem csak azért akarom csinálni, hogy hátha-hátha, hiába jött meg, de arra jutottam, hogy ér annyit az az 1 olcsó teszt, hogy ne legyen gond. Mi a véleményetek erről???!

Lüszi

2016. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/452 anonim ***** válasza:

Lüszi szerintem nem rossz ötlet a mensi utáni 1 teszt addig míg próbálkoztok.Látod én még mindig mensizek és most megint pozik a tesztjeim....és ki tudja mitől...

Nicol

2016. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/452 anonim ***** válasza:

Lányok sikerült rendes képet csinálnom a reggeli Predictor tesztemről...szerintetek?


[link]


Nicol

2016. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/452 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen egészen jól látszódik. :) Nekem meg tuti meg fog jönni mert nagyon mindjárt megjön érzésem van :(

Dirty

2016. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/452 anonim ***** válasza:

Dirty ne add fel a megjön érzés normális lehet kora terhesen :)!

Nemsoká ovutesztelek kíváncsi vagyok milyen lesz...

Ahh egyébként félek a méhenkívülitől mert ugyebár menstruáltam és utána lett ilyen a teszt...

Nicol

2016. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/452 anonim ***** válasza:

Nicol,ezenaz utolson siman latni!!:-) Kerdezo, mi a nevedamugy? A tieden is laton, nem kell hunyorogni.

Nicol,nem olvastam a kerdesedet, de hagyd a csudaba, biztos mensizik, aki bveled kotott. :-D

Meg lehet, h nem innen volt, csak olvasta ezt, es a masikat is, es beazonositott.

2016. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!