Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/452 anonim ***** válasza:

Kérdező megy a drukk! :) 2 nap múlva már egyértelműbbnek kell lennie!


Nicol! Látom a facellen is és a predictoron is! Dokihoz mikor mész? Nem ártana megnézetni!

Én nem tom, hogy bírok még ki 18napot az újabb uh-ig... most is fáj a hasam!

Többieknek drukk!

N

2016. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/452 anonim ***** válasza:

Szerdára van időpontom úgyhogy pár nap és kiderül mi is van...

Gyorsan eltelik majd az a 18 nap :)!Szedj magnéziumot ha fáj a hasad!

Nicol

2016. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/452 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot!Holnap 100%, hogy nem tesztek.Talàn vasàrnap,de inkàbb hétfőn.

Régebben mikor nem én írtam ki a kérdést,én voltam a K!Ez de hülyénhangzik... 😀

2016. ápr. 8. 21:32
 204/452 anonim ***** válasza:
Lányok épp, hogy leírtam az előző válaszom, elkezdtem vérezni. :`( Nem akarok elveszíteni. :`( most jövök az ügyeletről, hematoma van a baba felett. :( Vagyis a petezsák felett. Úgy félek :((((
2016. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/452 anonim ***** válasza:
N
2016. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/452 anonim ***** válasza:

Istenem N... Nyugodj meg,minden rendben lesz! Nem fogod elvesziteni,csak nyugodj meg.ne idegeskedj,az most nem tenne jot neki! Ulj bele egy kad vizbe vagy kerd meg a parod,h kicsit masszirozzon meg,gyujts gyertyat,vagy nem tudom mi az ami megnyugtat,csak probalj meg ne idegeskedni!!!!

Mit mondtak az ugyeleten?


A

2016. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/452 anonim ***** válasza:

Jó reggelt. N mi a helyzet? Ne idegeskedj, az a hematoma majd felszívódik, csak nyugi.


Reggel megint csináltam egy Lh tesztet,a felirat nélküli a mai. Holnap reggel már lövök mellé egy hcg-t is, a remény még megvan, amíg nem jön meg.


[link]

2016. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/452 anonim ***** válasza:

N nehogy beleülj egy kád vízbe ugyanis a melegvíz tágítja az ereket!Amikor én is barnáztam tiltot listán volt a dolog!Amit tudsz tenni,SOK PIHENÉS,legfőképp csak wc-re kelj fel,szedd a gyógyszert amit a doki adott és rutascorbin a vérzés csillapítására!Szurkolok,hogy ne legyen nagyobb baj!

Nicol

2016. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/452 anonim ***** válasza:

Dirty én ma reggel már lőttem volna hcg-t :)!

Nicol

2016. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Igen, rutascorbint + c vitamint szedek! Jaj annyira félek :( most annyira nem vérzek, de azt mondta a doki, hogy fogok, mert ürül a hematoma. Ami elsodorhatja a petezsákot. :( szerencsés esetben nem... De hogy tudnék feküdni két gyerek mellett... :(
2016. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!