Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/452 anonim ***** válasza:
52%

Hát most vissza néztem itt a képet,ezen még én se látok semmit 😂😂


A

2016. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/452 anonim ***** válasza:

Én a második képen nagyon felnagyítva látok valamit :)

Dirty

2016. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/452 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy én mindegyik tesztemen látok valami kis halványat,de mivel nem erősödik így gondolom rajta van a teszten ennyire,de tuti nem baba miatt ilyen... 😐 na majd hónap végén! Remélem!!! 😁


A

2016. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/452 A kérdező kommentje:
Csajok,nekem vége a hónapnak...Tegnap együtt voltunk férjemmel,bealudtam,mikor mentem aludni,előtte gyorsan pisiltem egyet.Màr akkor meglepődtem,mert 2-3 csepp vér lett a wc papíron,reggelre még elöntött!Ezek szerint én még maradok erősíteni a csapatot! ☺
2016. ápr. 10. 07:20
 235/452 anonim ***** válasza:

Oooooo... Sajnalom Kérdező :( akkor neked a májusi eső fogja meghozn a várt \nemvartat;)

Nalam helyzet nem változik, smmi extra nincs, csak néha kicsit húzódik a hasam. Nem igazan van étvágyam, de nincs se rosszullét se mas tünet. Kissé de csak minimálisan erzekenyednek a melleim. Mar ha este hasra fordulok nem mindegy h hogy allnak:D En ugy Örülök hogy nincsenek olyan tipikus tüneteim :) Mindenki előtt meg titkolni akarom. Meohelyen foleg, ihy pedig könnyű:) Mindenkinek kozben drukkolok. En a kepek egy reszen nem latok semmit ezert nem irok,de ivel az enyém olyan halvány volt, h le se lehetett fényképezni es utana Erősödött, igy mindenkinek elhiszem ha élőben lat valamit;) Tünde

2016. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/452 anonim ***** válasza:

Sajnalom kerdezo. :'(

Tunde te hanyhetes vagy? En is titkolni akarom meg, bar mar kerdeztek, h baj van? Elegge zold vagyok, ami furcsa, mert egy kicsi emelygesen,es faradtsagon kivul en nem erzek semmit. De szerintem majd beindul ez a nyolcadik, kilencedik hetig.

2016. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/452 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Elvileg és menzesz szerint 5. Csütörtökön voltam dokinál és max 3 hét múlva kellett időpontot kérnem. Volt egy olyan fél mondata, hogy a 8-ik hétnél tovább ne várjunk a controllal. Szóval innen és a ciklusból tudom :)

Akkor nem vagyok egyedül úgymond "tünetmentes" :D

2016. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/452 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vagyok, es elfelejtettem kiirni, Andi a nevem.

Kivancdi vagyok, h ez mikor fog bedurvulni, az elso nov.ben fogant, es szornyen vacakul volt szilveszterkor, masra nemnagyon emlekszem igy 8 ev tavlatabol. 😃

2016. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/452 anonim ***** válasza:
Lányok nőtt a hematomám. Kórházban vagyok! :( :( Nem tudni megmarad-e a baba! :( Annyira félek.... Drukkoljatok kérlek, hogy kibírja a picikém! :( Sírók azért is mert a másik két kis drágámat otthon kellett hagynom. Nem akarok nélkülük lenni! :( Még el sem tudtam tőlük köszönni! :`( Csak reménykedni tudok,hogy nem lesz nagyobb baj... :( N
2016. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/452 anonim ***** válasza:

Kedves N!

Imádkozom értetek.

Tudom pocsék a gyerekek nélkül, de hidd el, hogy ők jó helyen vannak apával vagy nagyikkal (vagy akivel vannak éppen)

Próbálj pihenni és befelé figyelni, most ez a Te dolgod, a többit megoldja a család.

Zsu

2016. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!