Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/452 A kérdező kommentje:

Remélem lassan tényleg eljön az én időm!Reggel megnéztem megint a teszteket és láttam ma is... 😑 Ez van...

N!Nagyon drukkolok és szorítok!Te csak pihenni,minden rendben lesz!

2016. ápr. 10. 16:20
 242/452 anonim ***** válasza:

N!

Minden rendben lesz! Pihenj.

2016. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/452 anonim ***** válasza:

N! Kitartás és sok pihi! Remélem minden rendben lesz és hamarosan már otthon leszel velük a kicsivel ;)

Üdv Tünde

2016. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/452 anonim ***** válasza:

Kérdező én direkt kidobtam a tesztjeimet,hogy veletlenul se akarjam nezegetni,mert igenis latok ott valamit...

Jovohonap lehet vegre a te honapod is lesz! :) nameg ha ez a honap nem sikerul,akkor az enyem is 😁


N! Nyugodj meg,minden rendben lesz. Elkezdtem olvasgatni a temaban es nagyreszt amiket olvastam,megmaradt a baba! Ne idegeskedj,a tied is meg fog!!! :)


A

2016. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/452 A kérdező kommentje:

A! Utána én is kidobtam! Nem értem, mert a szombati már szép volt a többihez képest és kezdtem elhinni, hogy sikerülhet! :( Nagyon igazságtalan az élet! Aki nem akar vagy olyan körülmények között vannak, hogy belegondolni is rossz oda potyogtatnak fentről, aki meg vágyik rá... :( Nem is idegesítem magam! Tegnap így is jó sokat bőgtem! Amint megláttam egy babát vagy babaruhát, vagy csak mikor édesanyámmal beszélgettem... Ááááá....

N! Hogy vagy?

Nicol! Teszteltél azóta? Alakul?

2016. ápr. 11. 08:23
 246/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Köszönöm a biztatást! :( vérzek még mindig. Kaptam gyógyszert, aminek a tájékoztatója azt irja, hogy a terhesség első 3 hónapjában nem szedhető! Szóval szuper.... Nem is értem, hogy akkor hogy adhatnak ilyet... Egyébként nem reménykedem már ilyen vérzés mellett.. bár a szülésznő azt mondta nem számít soknak ez a vér. Szerintem terhesség alatt bármennyi sok... :(
2016. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/452 anonim ***** válasza:
N
2016. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/452 A kérdező kommentje:
:( Sajnálom, de ne add fel! Amennyi tudsz, próbálj meg megnyugodni és pihenni ( alvás a legjobb, mert akkor tuti nem agyalsz és kikapcsolsz! )! Sokat gondolunk rád( ezt szerintem mondhatom a többiek nevében is ) és majd mi aggódunk érted! Amint van valami írj! Reméljük hamar eláll a vérzés és mehetsz haza a szeretteid közé!
2016. ápr. 11. 08:36
 249/452 anonim ***** válasza:

N!

Ne add fel a remenyt! Friss ver jon, vagy mar a hematoma urul?


Ha az utobbi, akkor nem is baj, ha tovabb verzel, de aprankent, mert igy nagyobb az esely ra, hogy nem sodorja le a petezsakot.

Sajnos vannak ilyen dolgok, de sok esetben megmarad a terhesseg.

Nekem az elso gyerekkel volt haematomam, maskepp, mint most neked. 12 hetes voltam, amikor hirtelen gorcsolni kezdtem (kb mint vajudaskor) es omleni is kezdett belolem a ver. Egybol korhaz lett belole, 20 percen belul ott voltam, de mivel a ver meg akkor is nagyon jott, igy kb biztos voltam benne, hogy vetelek. El sem hittem, amikor lattuk uh-n, hogy a magzat el.

Mint kiderult reszleges placentalevalas volt, az egyik szele teljesen leszakadt. A verzes elallt, de a helyen lett egy oriasi haematoma, ugye osszegyult ott a ver, ahogy alvadt. Meg napokig urult, gyengen, de folyamatosan vereztem, de az mar csak sotetebb ver volt.

Azon kivul, hogy rutascorbint kaptam es pihenni kellett nem volt mit tenni. Imadkoztam, hogy uruljon ki a hematoma es a lepeny ne szakadjon tovabb. Konkretan 6 het mulva jutottunk el odaig, hogy eltunt teljesen a haematoma es a lepenyen sem lattak karosodast, de a terhesseg vegeig izgultam miatta, marmint a lepeny allapota miatt.

De a gyerek epen es egeszsegesen szuletett, majd 4 kg-mal.


Azert irtam le, hogy lasd, van remeny, tudom, hogy nem konnyu ez az idoszak.

2016. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/452 anonim ***** válasza:

N! Utana olvasgattam, szinte mindenhol azt irjak, h semmi gond sem lett a hematomabol, szoval szerintem ne aggodj ezen. Tudom, h konnyu mondani, de lazits kicsit, es hidd el, h minden rendben lesz!

En nem tudtam a fenekem megmaradni, de most mar tenyleg befejezem a tesztelgetest. :)

[link]

2016. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!