Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40-en tul vagyok babát szeretn...

40-en tul vagyok babát szeretnék? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Sziasztok:)én még nem irtam ide csak olvaso vagyok,de csak ámulok hogy milyen tapasztalt,okos inteligens emberek vannak itt:))a helyesirási hibákért elöre is bocsi mert angol a gép és bajban vagyok a betukkel.Szoval segitségetekre és véleményetekre lenne szukségem:)))ha van köztetek korombéli annak is örulnék.
2010. jan. 7. 08:44
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

16.15-ös vagyok. Először is. Nem szeretném itt osztani az észt a nagy nyilvánosság előtt, mivel még én sem vagyok áldott állapotban.

Néhány gondolatomat, tapasztalatom leírom, de priviben bárkinek, bármit szívesen.

1., Nagyon jó és hasznos is lehet ez az oldal, amíg az ember képes kiszűrni a neki hasznos információkat. Abban az esetben, mikor valaki innen, és csak innen merít, az nagyot koppanhat.

2., A "mi" korunkban a baba tervezés gondolatát követően szükséges egy megbízható nőgyógyász felkeresése. Mikor megállapították, hogy nincs fizikai akadály a teherbe esésnek, akkor jöhet az összes többi.

3., Sokan irogatnak itt teákról, bogyókról, csodaszerekről. Sajnos ami jó egyikünknek, lehet kifejezetten káros a másiknak. Én elég sokat tudok a gyógyteákról. Tudományosan bizonyított, hogy nem minenkire hatnak ugyanúgy, illetve számos ember allergiás tüneteket is produkálhat tőlük. Itt sokan bíztatják egymást, hogy hormon kezelés mellett is teázzanak. Ez sem feltétlenül helyes.

A barátcserje kapszulát ill. patikai megfelelőjét a Premens tablettát is sokan istenítik. Véleményem szerint ezek használatát is érdemes orvossal megvitatni.

4., A megelőző vizsgálatoknál érdemes kérni egy olyan összetett laboratóriumi tesztet, melyben 7 féle vírus és gomba jelenlétét állapítják meg. A candida szűrést is érdemes beiktatni. Ismerek konkrét esetet, ahol a candida kiirtása után azonnal sikerült a teherbeesés.


Sajnos a végtelenségig tudnám sorolni. Akiket érdekel, írjanak bátran privit!

2010. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bár én nem tartozom a ti korosztályotokba, de remélem elfogadtok tőlem egy ötletet: próbáljatok ki egy természetgyógyászt felkeresni. Természetesen csak akkor ha hisztek benne. Én sokáig nem hittem a gyógyteákban, de sajnos a páromnál diagnosztizáltak egy gyógyíthatatlan betegséget 12 éve. Már beteg bolt amikor megismerkedtünk. 3 éve kiújult a betegsége és az orvosok nem tudtak vele mit kezdeni. Ekkor elvittem egy természetgyógyászhoz aki teákat állított össze neki. Nem mondom hogy rögtön, de 1-2 hét alatt sokat javult az állapota.

Egy ismerősöm baba-ügyben kereste fel a természetgyógyászt és neki segített.

DE: abban teljesen igaza van az előttem szólónak hogy nem mindenkinek jó ugyanaz a tea! Az az idős hölgy akit mi felkerestünk un. ingázással nézte meg hogy kinek melyik tea jó.

Sok sikert kívánok nektek, és remélem teljesülni fog az álmotok!

Csak néhány szó a fiataloknak: lehet hogy valaki 25-30 évesen úgy dönt hogy babát vállal. Hány olyan esetet hallani, hogy akár 8-10 év is eltelik amíg sikerül teherbeesnie? És máris ott tartunk hogy az illető 40 éves...Nem kell senkit sem megszólni amiért 40 évesen szeretne babát!

Drukkolok mindenkinek!!!

2010. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Szia

Elöször is sok sikert.

Szóval én 25 vagyok ebben az évben a bátyám 26 az öcsém 6 éves szeptemberben megy elsöbe az anyukám 46. Nem tervezett volt a baba 1995-ben a nődokija azt mondta meddő nem lehet többet gyereke akkor még akartak azt mondta a doki hogy triregor hatása meg más antideprenszáns gyógyszeré. Szóval nem egész 10 év után terhes lett spontán a doki csak nézett mint borjú az újkapúra igaz a kora végett nagyon sok vizsgálatot végig járt de hál istennek egészséges az öcsikém. Amugy 2004 február 3-4-5 a délpesti korházban ő volt a 3. legfiatalabb a 40 évével volt 52 éves kismama is szóval szerintem ha babát szeretnétek hajrááááá!!!!!!

2010. jan. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Látom nagyon régi téma már ez a topic,,talán valaki még jár erre.

Sikerült a baba valamelyikőtöknek?Remélem igen:))

Én 44éves vagyok és babát szeretnék!

2010. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Igen! Sikerült!!! Én vagyok a 16.15ös hozzászóló. Azóta 15 hetes kismama vagyok és nagyon boldog. Kb. 3 héttel a 40dik szülinapom után várjuk a babánkat.
2010. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Na hát gratulálok,ez szuper tisztára belelkesül az ember az ilyen hírektől.A lehető legjobbakat.
2010. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

a tegnapi 13:21-es vagyok és őszintén örülök,hogy sikerült:)

A többiekről van valami hír?

2010. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!