Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40-en tul vagyok babát szeretn...

40-en tul vagyok babát szeretnék? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Sziasztok:)én még nem irtam ide csak olvaso vagyok,de csak ámulok hogy milyen tapasztalt,okos inteligens emberek vannak itt:))a helyesirási hibákért elöre is bocsi mert angol a gép és bajban vagyok a betukkel.Szoval segitségetekre és véleményetekre lenne szukségem:)))ha van köztetek korombéli annak is örulnék.
2010. jan. 7. 08:44
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Tudod mi a keverék neve :)))))))) Lédy Klimax!!! :))))) jóóó mi!!! majd szétvisítottam magam:))))...Te mióta is iszod eszed ezeket? és megkérdezhetem hányéves vagy?
2010. jan. 7. 14:30
 42/57 A kérdező kommentje:
Helló Ági:)))én Bp.11-ker.lakom és te?
2010. jan. 7. 14:32
 43/57 anonim ***** válasza:

Kedves 13.40-es!

Köszönöm a segitséget,a könyv megvan,csak nem merem elkezdeni mert ha helytelenül végzem a mozdulatsort lehet hogy többet ártok.Nem mindegy hogy mit mozditunk meg ha nem jol csináljuk.Öszintén örülük hogy neked sikerült.Ági

2010. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Ezt a teát kaptam az orvosomtol,az Ö találmánya,semmit nem ért.Ági.
2010. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Dobok egy privit!Ági
2010. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakoznék. Én is 39 múltam és nagyon szeretnék babát. Már van egy 13 éves fiam. Szerintem semmiről nem vagyunk lekésve. Az egyetlen probéblémának sz állandó görcsölést gondolom. Nyár óta próbálkozunk. Kérdezővel ellentétben nekem az a gondom, hogy minden hónapban brutális mensim van. 2-3 napig ömlik belőlem a vér. Sajnos ez nekem örök életemben így volt. Legalább remélhetem, hogy érik petém. A csodabogyók közül én a barátcserjét szedtem 4 hónapig. Elég rosszak a tapasztalataim. Ahelyett, hogy enyhítette volna a panaszaimat, fokozta azokat. Teázni még nem próbéltam, mert lusta vagyok elkészíteni. A dokim szerint magzatvédő vitamint feltétlenül kell szedni ebben a korban, már a tervezés ideje alatt is. Nekem a Femibiont ajánltta. Még sok tapasztalatom van, ha valaki kiváncsi rá szívesen megosztom. Hajrá mindenkinek! Lesz nekünk is babánk, nem csak a 20 éveseknek! O:)))
2010. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
üdv.a klubban.Az intenziv vérzésre azt mondják jo,mert elég vastag a méhnyálkahártya.Ági
2010. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

Kedves 16.15-ös!

Nem én vagyok a kérdés kiiroja de gondolom öt se bántom meg azzal ha kérlek hogy oszd meg velünk a tapasztalataidat.Biztos hogy hasznos lesz,tudunk tanulni belöle,és az utánunk "csak" olvasgatok is.Ági

2010. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
sziasztok:)))én is csatlakozom az elöttem szolohoz várom a történteket és ötleteket,jo lenne ha leirnád szivesen olvasnám.
2010. jan. 8. 08:15
 50/57 anonim válasza:
Kedves kérdező! 42 éves vagyok, van egy 20 éves lányom, őt egyedül neveltem. most végre párkapcsolatban élek, ő sokkal fiatalabb nálam. 1,5 éve szeretnénk babát, voltunk orvosnál, és páromnál van a baj. most egy 3 hónapos kúra után ebben a hónapban inszemre megyünk. csak bízom benne, hogy sikerül elsőre. nagyon szeretnénk már. Remélem neked is hamar összejön.
2010. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!