Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40-en tul vagyok babát szeretn...

40-en tul vagyok babát szeretnék? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Sziasztok:)én még nem irtam ide csak olvaso vagyok,de csak ámulok hogy milyen tapasztalt,okos inteligens emberek vannak itt:))a helyesirási hibákért elöre is bocsi mert angol a gép és bajban vagyok a betukkel.Szoval segitségetekre és véleményetekre lenne szukségem:)))ha van köztetek korombéli annak is örulnék.
2010. jan. 7. 08:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö!Akkor nagyon sokban hasonlit az életutunk. Ezért javaslom minden fiatalnak aki most itélkezik felettünk hogy senki nem tudja hogy mi vár még rá az életben.Mi sem igy terveztük.

11.03- as!Köszönöm a drukkot!Ági

2010. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Bizony igy van ahogy irod,de nem szomorkodni vagyunk itt:))) okos véleményeket cserélni,ami talán mindenkinek segitségére lehet. Tehát kérdésem: ha nincs mensim az ovutesztet érdemes használni?
2010. jan. 7. 12:07
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most kezd el a teázást amit már leirtam és majd utána ha megjön a mensesed akkor érdemes.Ne várj én is elkezdtem mindent az orvosi vizsgálat után,és lett is eredmény.Ági
2010. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:
Ági:)) mensi nélkul semmit nem mutat a teszt?
2010. jan. 7. 12:22
 35/57 anonim ***** válasza:
A nyár folyamán volt olyan honapom hogy kimaradt egy ciklus,és nagyon fájt a hasam,a terhességi teszt negativ volt.Elmentem orvoshoz és az UH vizsgálatnál kiderült hogy akkor volt peteérésem.Ez kb.a 45 napon volt.Kérdésedre válaszolva minden lehetséges.Probáld inni a teákat hidd el ártani nem fogsz magadnak.Lehetséges hogy menet közben felépül ujra méhnyálkahártya és lesz peteérésed is.Ezek a gyogynövények amit már megbeszéltünk pont ebböl a célbol vannak.Látod ez történt velem is az emlitett closty szedése után,pedig elég siralmas helyzetbe kerültem.Ági
2010. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nehezebben jönne a baba, egy oldal babásodni vágyóknak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Nekem segített!

2010. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Ági vettem teát,de olyat kaptam ami filteres és keverve van:0,15g palástfű,0,15grétipalástfű virágos hajtás,0,15gorbáncfű virágos hajtás,0,15g cickafark,0,15gkeserű édeskömény termés,0,12g zyálya,,0,12g citromfű,0,30g galagonya.ezek vannak benne,nem gond hogy más is van belekeverve? E vitamint 100g-sat kaptam.ez a barátcserje és a méhpempő hol kapni és mennyibe kerül?
2010. jan. 7. 14:17
 38/57 anonim ***** válasza:
Szia!Ezt a keveréket nem ismerem,én mindent külön vettem és ugy kavartam össze.Elfelejtettem mondani hogy fémmel nem érintkezhetnek a gyogynövények.Én üveget,és müanyag szüröt,kanalat használok.A zafir barátcserjét.és a méhpempö kapszulát gyógynövény szaküzletben szoktam venni.A cserje 60 db-os 2800Ft,a méhpempö 1300ft körül van.Barátcserjét a patikába is lehet kapni Premens néven forgalmazzák.30 db-os és az ára 2500 ft körül van .
2010. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Ági voltam.
2010. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Egyébként hol laksz?Város,vagy kistelepülés?Miben tudok még segiteni?Ági
2010. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!