Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40-en tul vagyok babát szeretn...

40-en tul vagyok babát szeretnék? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Sziasztok:)én még nem irtam ide csak olvaso vagyok,de csak ámulok hogy milyen tapasztalt,okos inteligens emberek vannak itt:))a helyesirási hibákért elöre is bocsi mert angol a gép és bajban vagyok a betukkel.Szoval segitségetekre és véleményetekre lenne szukségem:)))ha van köztetek korombéli annak is örulnék.
2010. jan. 7. 08:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:

Legjobb baratnöm 41 evesen esett spontan teherbe,nagyon örült neki,föleg hogy a ket nagyobb mar betöltöte a 14. eletevet:)

Viszont azt mondta hogy soha többet egy gyerek ennyi idös korban,nem erzi magat erösnek.

FFöleg hogy 8 honapja ejjelente kellnie kell a kicsihez rendszeresen.

Persze megoldja ö,van aki fittebb,egyszerüen azt tudom mondani,szerintem nincs akadalya hogy babat vallalj,de akkor gyerünk,kerem szepen belehuzni

2010. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
37 voltam, amikor kiderült, hogy terhes vagyok a 4. babámmal ( a nagyok már tinik). Először kétségbe estem, de aztán úgy döntöttünk, a miénk, minket választott. Nem bántam meg egyáltalán!!! Most 16 hónapos. Még egyetlen éjszakát nem aludt végig, mégis bírom, itt vagyok. Szerintem nem a koron múlik, hogy ki mennyire bírja a megpróbáltatásokat, hanem a hozzáálláson. Ha próbálsz lazán csinálni mindent, biztosan nem lesz annyira megerőltető.
2010. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:

kolléganőm és egyben barátnőm 40 évesen esett teherbe, nem tervezték. de most 2 hónapos már a Bogi és nagyon boldogok. előző házasságából 2 nagy gyereke van már, és a lányával szinte egyidőben esett teherbe :) 3 hét különbséggel szültek :) azt mondta, nehezen viselte a terhességet, megterhelő volt neki, de nem bánta. a terhesség végén sajnos nagyon vizes lett, és nagyon magas lett a vérnyomása. De ez nem feltétlen a kortól van.

természetes úton szült, 1 óra alatt és nem is repedt, nem is vágták. :D már jó a terhesség elején elment betegszabira.

2010. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Háát belehuzni...én belehuznék de mindig van valami,másfél éve nem szedek semmit 1héten 2x3szor vagyunk eggyutt ez is rendben van,most épp 3honapja nem mensizek voltam dokinál mindent rendben talált,adott gyogyszert amitöl meg jon,de az is olyan volt hogy csak amolyan barnás valami.viszont be vagyok ijedve mert amiota nincs mensim höhullámaim vannak de nagyon sokszor,képzelhetitek nem baba lessz hanem változokor:((tudtok valami okosat erröl?
2010. jan. 7. 08:56
 5/57 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A terhesség és a szülés is könnyű volt. Egyáltalán nem vizesedtem, nem voltam fáradtabb se az átlagnál.
2010. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Én nem a babátol félek ennyiidösen,én attol hogy nem jön össze:(
2010. jan. 7. 08:59
 7/57 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1 tapasztalatom van, én lombikos vagyok, ott láttam sokfélét már.

Egyszer volt a kórházban szobatársam egy 40 feletti csaj, babát akart, előtte sose akart, most találta meg, akinek szülne.

Már nem volt peteérése sajnos és nem is tudtak vele mit kezdeni, stimulálással se lett neki, 1 év alatt 1 db peteérése volt, de akkor is kiderült, hogy üres a petezsák.

Szóval sajos én nem tudlak bíztatni...

2010. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Szülni szültem már,23-éves a lányom,a férjemnek is van 20-21 évesek és szeretnénk egy közöset.2éve házasodtunk és attol kezdve nem bántuk volna ha teherbe esem de különösen nem görcsöltünk rajta.De most már fogy az idö:(((
2010. jan. 7. 09:14
 9/57 A kérdező kommentje:
Olvastam a cickafark teárol és a többiröl,hááát én lelegelhetném a világ összes gyogyteát termö földjét is:))semmi.
2010. jan. 7. 09:35
 10/57 anonim ***** válasza:
Szia!Nem vagy egyedül aki 40-en tul babát szeretne.Nekem már van egy 29 és egy 23éves lányom.Évek ota egy uj párkapcsolatban vagyok és csak egy baba hiányzik hogy teljes legyen az életünk.Én voltan orvosnál segitséget kértem de felháborito a hozzáállásuk.Orditanak hogy "mit akar 40 fellett"Teljesen egészséges vagyok.Már nem kérem a segitségüket rábizom magam a természetre,ha jönni akar ugy is jön.Uh vizsgálaton voltam,voltak domináns tüszöim csak pont ebben az idöben nagyon sok volt az idegesség más miatt.
2010. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!