Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vegyem rá a férjemet a...

Hogy vegyem rá a férjemet a sexre? Babát akarunk. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Már évek óta próbálkozunk, eddig minden rendben volt a sexuális életünkkel, de az utóbbi 2-3 hónapban úgy vettem észre, hogy megunta. :( Keveset vagyunk együtt, örülök, ha heti 1x szerelmeskedünk. Este mikor haza jön a melóból, eszik, fürdik, kicsit foglalkozik a kislányunkkal, majd elaltatja, és ő is bealszik. :( Én meg hiába várom a hálószobába, nem jön. Mit csináljak, ébresszem fel? Én mindig sexelnék ha lenne rá módom, de ő nem. :( Elvagyok keseredve. :( Tudom elég gáz, de ti, hogy csináltátok, hogy kétnaponta együtt voltatok, mindig volt kedvetek hozzá? ( voltunk már kivizsgáláson minden rendben van velünk, ezt kifelejtettem )
2010. febr. 11. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már erről a férjeddel, hogy miért ilyen? Amúgy a "2 naponta sex" dolog nem mindenkinél van. Nálunk heti 1, vagy 2 heti, amióta megvan a fiam.
2010. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kell 2 naponta együtt lenni. Elég, ha egyszer együtt vagytok, az ovuláció elötti napon. Vegyél ovulációs tesztet és amikor az pozitív, akkor próbáld elcsábítani a férjed.
2010. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

szia!

teljesen átérzem a helyzeted, csak mi még az elsőn "dolgoznánk". vagy ő fáradt, vagy csak arra lenne kedve, hogy én kényeztessem. vagy akkor jön rá, hogy na jó, amikor már rég semmi értelme, mert mindjárt megjön, vagy épp akkor múlt el.

egyszer-kétszer már vesztünk azon össze, hogy ő nem robot, nem tud akkor starta készen állni, amikor én épp "kitalálom" hogy pete érésem van, és amúgy se erről szóljon már a szex közöttünk. beláttam, hogy igaza is van. azóta nem említem neki, csak rávezetem, hogy legyen kedve, és így neki se az tűnik fel, hogy "héé, érik a petém gyere már egy gyors numerára"

ez most hülyén hangzik, de a pasik így fogják fel!!

El kell őket csábítani, vagy egy kicsit kéretni kell magad, hogy úgy érezze, hogy az van amit ő akar:D


a múlt hónapban EGYETLEN EGYSZER tudtunk együtt lenni, és most holnap lesz, hogy egy hete késik. remélem pont jókor voltunk együtt, holnap kiderül (ha addig nem jön meg)


sok szerencsét a kistesóhoz

2010. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok! Rendeltem ovu teszteket, majd kb egy hét múlva tudom használni őket, mert épp megvan a mensim. Én úgy gondolom, hogy ő ebbe az egészbe bele fáradt. :( Kényszeríteni nem szeretném, az álmából sem akarom felébreszteni. Én mindig kívánom a sexet, sajnos már odáig fajult a dolog, hogy masztiznom kell, mert nekem heti 1x nem elég. Tegnap rendeltem az egyik sex shop-ból egy egyberészes vörös harisnyát, ami a mell résznél kivan vágva, és a punci résznél is. Nem fogom neki megmutatni, majd bepróbálkozok ezzel, hátha segít, de megvárom, hogy legyen peteérésem. Úgy veszem észre, hogy lusta a dologhoz is, bezzeg a sex oldalakat szíversen nézegeti, más nőket. Lehet, hogy csak engem un, nem is a sexet? :O ( 12 éve vagyunk együtt ) Én még nem untam meg, nagyon szeretem, és ő is szeret, mert érezteteti velem, csak a sex része nem megy a dolognak. :( Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat. :)
2010. febr. 11. 08:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen, ez nálunk is van, hogy gond...de kényszeríteni tényleg nem szabad. Szegény férjem is sokat dolgozik, és mellette tanul is. Fáradt mindig, de nagyon szeretnénk babát, és ha meglátja az ovu tesztet, tudja "mi a dolga":)) Nekünk ma kéne együtt lennünk, de este 9-10 körül fog hazaérni...háááát, nem tudom. (Nekem tegnap volt pozi az ovu tesztem, de ha jól tudom az azutáni napon kell együtt lenni...) Sok sikert neked is!:)
2010. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nalunk mult honapban volt igy, ahogy vege lett a menstruaciomnak, le sem tudtam "vakarni" magamrol, (na jo nem is akartam) aztan amikor ovum volt akkor meg azt mondta hogy faradt. Utana meg 12 oraztam a munkahelyemen ugyhogy nem is lattam mert amikor hazajottem akkor o dolgozott.Tok ideges voltam, bar remenykedtem mert elotte valo nap meg azelott 2 nappal is szeretkeztunk. Aztan persze megjott. Nalam egy trukk 80%ban bevalik. Ejjel amikor mar aludt egy par orat akkor kezd el kenyeztetni, (az a legjobb ha a hatan fekszik) csinald ovatosan hogy ne keljen fel. Aztan amikor mar megfelelo izgalmi allapotban van ulj ra. Az en parom imad igy felkelni, akarmennyire is faradt. Aztan mindig vicceloik masnap, hogy "hat igen mar megint meg lettem eroszakolva az ejjel". :) Probald ki, haha a Te ferjed is elvezne.
2010. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én valahol ezt olvastam: "erőszakkal lehet kiállítani, beállítani, leállítani de FELállítani nem" szóval ezt -babától függetlenül- nem lehet erőltetni sztem. megy magától, legyél türelmes...
2010. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Az én ötletem, nem kell megkövezni :) vegyél dm-ben maca vibe kapszulát, adjál neki napi egyet, mondd azt immunerősítő vagy multivitamin, szexuális vágy fokozó, továbbá spermának kedvező gyógynövények vannak benne! Egy kis rásegítés apára, a spermára nem tudsz vele ártani!

Aztán vegyél vacsira pl. kaviárt, csinálj tojásos ételeket, igyatok egy pohár bort, koccints vele pl. a kislányotokra bla-bla, oldd egy kicsit fel a párod, ülj az ölébe, csábítsd el...Én a helyedben a szexi rucit felvenném, rá fürdőköpeny, ne is lássa, megteremteném az "alaphangulatot" és köpeny le... Meglepetés!Vagy pl. vegyél 2 szál rózsát, szórd szét csak a szirmait az ágyon hogy te még nem feküdtél rózsaágyon bla-bla úgy kipróbálnád VELE! Mondogatsd napközbe is imádlak, kívánlak, a mai napig begerjedek ha a közelemben vagy, alig várom hogy este legyen és boldoggá tehesselek az ágyban... Legyél nő!!! És tudatsd vele mennyire kívánod és akarod hogy a magáévá tegyen! Egy két extrával ébreszd fel a szunnyadó tigrist de ne követeld egyszerre a kétnaponta szexet! Vagy izgats magadat előtte, nyúlj hozzá stb. menni fog!!! Sok sikert!

2010. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem áruld el neki hogy valójában mire való a maca vibe kapszula ha veszel, szerintem! Csak hadd legyen magától elájulva, kell a férfiúi büszkeségnek hogy hogy megkívánt és milyen jól esik neki is a szex! Nem kell tudnia hogy kapott egy apró kis rásegítést!
2010. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit piszkáld a hiúságát, mondd neki, hogy milyen klassz férfi, kívánod őt! Ne azt érezze, hogy donornak kell, hanem szeretőnek. És ha egy kicsit magad kényezteted a szeme láttára, arra mindig beindulnak!!
2010. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!