Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40-en tul vagyok babát szeretn...

40-en tul vagyok babát szeretnék? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Sziasztok:)én még nem irtam ide csak olvaso vagyok,de csak ámulok hogy milyen tapasztalt,okos inteligens emberek vannak itt:))a helyesirási hibákért elöre is bocsi mert angol a gép és bajban vagyok a betukkel.Szoval segitségetekre és véleményetekre lenne szukségem:)))ha van köztetek korombéli annak is örulnék.
2010. jan. 7. 08:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy 40-évesen igy kell leirni egy nöt.
2010. jan. 7. 11:12
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

A rendszertelen mensesre a teakeveréket a wellnesscafé oldalán találtam. A szakértök között Kotroczo Aniko dula javaslata volt,érdemes ott is körül nézned,nagyon sok jo info van.A tea keverék:

2 egység palástfü

2 " cickafarkfü

1 " citromfü

1 " ánizs vagy édeskömény

1 " orbáncfü

összekevered és 1 teáskanálnyi mennyiséget 2,5dl vizzel leforrázod.Én ezt ittam akkor is amikor megjött a mensesem.Ez mellé szedtem a már emlitett zafir barátcserjét2x1-et.méhpempö kapszulát 1 szemet és e vitamint 200mg-at 1 szemet.majd megláttom hogy ez a honapom milyen lesz.A mellem viszont feszül már kb.1 honapja nem tudom hogy miért.Bár a lányok irják a saját tapasztalataikban hogy a barátcserje néha hozhat ilyen tünetet is átmenetileg.Ettöl nem ijedek meg mert lehet hogy igy jelentkezik a hatása hogy elinditott valamit.Bizom benne hogy valaki tapasztaltnak lesz még hozzászolása a leirtakhoz.

2010. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
köszönöm neked hogy megosztottad velem.
2010. jan. 7. 11:14
 24/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem akartalak megbántani bocsánatot kérek.De azért van némi igazság abban amit leírtan.Persze a negatív dolgokat nem szívesen hallja az ember,de én nem tudom azt írni hogy persze vágj bele úgy is összejön,sajnos az élet nem ilyen egyszerű.40 felett nagyon nehéz sok minden a teherbe esés meg különösen persze itt is van kivétel.Még egyszer elnézést ha megbántottalak.
2010. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

Kedves11.03-as!

Ne legyen elöitéleted azzal hogy valaki 40 éves kora után is szülni akar.Hidd el semmi garancia nincs arra hogyha fiatalon szülsz még lesz idöd felnevelni a gyermeked.A férjem sem kapott idöt,fiatalon meghalt,és egy 14 éves kislánnyal hagyott itt.Én sem akartam már szülni de az élet megadott ujra egy tökéletes férfit akinek még nincs gyermeke,még nem élhette át ezt a csodát és önzö érdekböl nem akarom ezt elvenni töle.Egyébként anyának lenni a legszebb dolog,ezért érdemes volt megszületni.Van akinek az az élete hogy villogjon a cimlapokon van akinek hogy anya legyen és feleség.Én az utobbiba tartozom és nem hagyom hogy ezt elvegyék tölem csak azért mert más a trend,mások az értékek.

2010. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Semmi baj:))csak annyi nönek sikerül,miért ne jönne össze nekem is:(( amiket leirtál azzal én is tisztában vagyok, ennyi idösen tapasztalatokat vár az ember másoktol.
2010. jan. 7. 11:29
 27/57 anonim ***** válasza:

Van két ismerősöm, az egyik 40 évesen szülte a nagyobbik lányát, 43 évesen a kisebbiket. Mindkettő gyönyörű és makkegészségesek.

A másik ismerősöm elvált, előző házasságból van egy nagyfia, aztán újra férjhez ment, egy nála cirka 15 évvel fiatalabb férfihoz, nem védekeztek, mert úgy voltak vele,hogy ilyen idős korban nincs mitől tartani. Nem terveztek babát. Már a két éves kislányukkal sétálgatnak a városban...

Úgyhogy fel a fejjel, a reményt ne add fel!

2010. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Nem neked irtam a kommentet,hanem aki leirt az elöbbiekben és utána bocsánatot kért/ez is ritka,kalapot emelek neki/.Én a 40 -es sorstársad vagyok.Ági.mostantol fogva aláirom
2010. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
11-23-as Köszi nagyon beletaláltál.Az én párom is fiatalon hagyott itt,rákban halt meg:((( én is ezt a házasságomat egy istenadta esélynek tartom,sok évem ment rá hogy képes legyek ujjra magamra találni.Egyedul nevelni a gyereket stb.nehéz volt,de most boldogok vagyunk és felelösségteljes emberek,ha a joisten megsegit ugy is látja hogy johelyre jonne a baba. "bocsi a helyesirásért de mint irtam nem magyar a laptop és nagyon nem találom a betuket:))))
2010. jan. 7. 11:39
 30/57 anonim ***** válasza:
11.23-as vagyok.Őszinte részvétem a férjed miatt,és sok boldogságot a pároddal.Akkor hajrá tessék megcsinálni azt a kis bébikét.Drukkolok.
2010. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!