Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40-en tul vagyok babát szeretn...

40-en tul vagyok babát szeretnék? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Sziasztok:)én még nem irtam ide csak olvaso vagyok,de csak ámulok hogy milyen tapasztalt,okos inteligens emberek vannak itt:))a helyesirási hibákért elöre is bocsi mert angol a gép és bajban vagyok a betukkel.Szoval segitségetekre és véleményetekre lenne szukségem:)))ha van köztetek korombéli annak is örulnék.
2010. jan. 7. 08:44
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
lányok lehet hogy buta kérdés,de ebben az esetben érdemes ovutesztet vennem?
2010. jan. 7. 09:40
 12/57 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál?Kértél segitséget?
2010. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
elöttem szolonak:))ebben igazad van,amikor felkerestem az orvost nézett rám mint hülyegyerekre és a hozzáállás...nem is tudom nincs rá szo.épp ugy kezeltek mint egy buta tinit felháborito ennyi idösen megélni.Ebben a korban az ember már tulzottan is felelösségteljes,tudom hogy mit vállalok.Sokkal érettebbnek érzem magam a gyerekvállalásra mint 20-on évesen.
2010. jan. 7. 09:47
 14/57 A kérdező kommentje:
Igen voltam,a válasz:minden rendben.épp hogy nem azt monták mi a fenét akarok:((
2010. jan. 7. 09:49
 15/57 anonim ***** válasza:
Teljesen egyett értek veled.Én egy nagyon magabiztos céltudatos nö vagyok,de azt a megaláztatást amit kaptam már a rendelökben,nehezen tudom helyre tenni.Inkább szenvedek csendesen baba nélkül/egyenlöre,/mint hogy kitegyem magam ujabb atrocitásnak.De nem adom fel,mert tudom hogy csak idö kérdése és megfog történni a csoda.
2010. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Én is magam probálkozom,mindennel.Most hogy nincs mensim 3-rom honapja érdemes ovutesztet használnom?Azért jöttem erre az oldalra mert itt annyi okosságot olvas az ember:))és sokszor a jooopap is holtig tanul:)))
2010. jan. 7. 09:59
 17/57 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben vettem a bátorságot és elmentem privát alapon nögyogyászhoz.Megvizsgált és azt mondta hogy minden rendben,vittem neki a menses naptáram 16 honapra vissza menöleg,ezt is rendben találta.Kaptam töle clostyt és egy tea keveréket.vártam hogy mi lesz.Két honapig semmi,ekkora rendelt vissza.Baba sehol,menses sehol.De voltak olyan höhullámaim hogy éjjel nem tudtam aludni.Ez eddig soha nem volt.Azt mondta hogy már csak a csodába bizhatok,hogy megjön a mensesem.Nem adott a továbbiakban semmi segitséget.Csak két ponton tévedett:felirta a gyogyszert hormon vizsgálat nélkül,és nem követte a ciklusumat uh-val menet közben.Egyébként a closty egyik mellékhatása a höhullám.Azota nincs,miota kiürült a szervezetemböl.Ja és a méhnyálkahártyát elsorvasztotta,ugyhogy hiába vártam a mensesem.Kezembe vettem a sorsom és elkezdtem szedni a barátcserjét,és tea keveréket rendszertelen mensesre,mert ezt is meg kellett hozni és ujra épiteni a nyálkahártyát.A teázás elkezdésétöl 5 hétre egy teljesen kielégitö 5 napos mensest produkáltam.És ez mellé még szedtem E vitamint és méhpempö kapszulát.És félidöben olyan peteérésem volt ahogy a nagykönyvben levan irva,csak sajnos a párommal abban az idöben nem tudtunk együtt lenni a munka beosztás miatt.Nem baj mindig van holnap.
2010. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Légyszi ird le nekem pontosan hogy miböl mennyit ittál illv. szedtél:tea,barátcserje stb.
2010. jan. 7. 10:41
 19/57 anonim ***** válasza:
0%
Te már lassan klimaxolni fogsz,már menzeszed sincs a hőhullámok sem jelentenek jót.Arról nem is beszélve hogy egy gyereket fel is kell nevelni nem csak megszülni.Kifutottál az időből,ne akard megerőszakolni a természetet mert többel kötöd be.
2010. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
ne légy ilyen negativ,nem másoktol akarok elvenni lehetöséget.
2010. jan. 7. 11:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!