Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
 411/424 A kérdező kommentje:

sziasztok, holnap megyek átjárhatóságira, kicsit parázok, nektek volt már?

M

2014. ápr. 15. 07:01
 412/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Csajok


Nálam semmi extra, vérvizsgálat eredményére várok!

Bogikaa mi újság?

Nekem volt átjárhatósági vizsgálatom, kibírtam összeszorított foggal nem volt vészes!!!

Ági remélem minden rendben nálad!

Lia nálad mi a helyzet?

2014. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/424 anonim ***** válasza:
Nekem epp tegnap kellett volna mennem atjarhatosagira.. :) en is remelem,h minden rendben lesz. Az etvagyammal tuti nincs gond. ;) Agi
2014. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 414/424 uncsila ***** válasza:
100%
Kellemes húsvétot Csajok!!! Puszi mindenkinek
2014. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/424 Adrienn222 válasza:
Sziasztok. Mi is kb. 1 éve próbálkozunk a 2. gyerkőccel, eddig sikertelenül. :(Most írta fel a doki a closty-t, jövő hónaptól szedem majd, addig még van kb.2 hét. Alacsony a progeszteronom. Ez a hónap szerintem felejtős, peteérésem sem volt eddig (ilyenkorra már azért szokott lenni). Az első pik-pak összejött,de a kistesó nagyon várat magára. Nálatok mi újság? Vizsgálatok?
2014. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 416/424 anonim ***** válasza:
100%

Adrienn,es progeszteronra kaptal valamit? Parod? A kornyezetemben minden par kuzd a babaert. sajnos.

En tegnap voltam dokinal. Uugy megnyugodtam. Koranak megfelelo meretu. 1,26centi :) es dobog a pici szive. Meg a doktorno is orult,h vegre jo minden. Tobbiek,ti? Agi

2014. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/424 Adrienn222 válasza:
Gratula a babához! :) Erre kaptam a closty-t, mivel a leleteken látszik, hogy van peteérésem, de nem megfelelő minőségű progeszteron hiányában. Az egy másik dolog, hogy ha sikerül rohannom kell az orvoshoz ultroért. De úgy is hívnom kell ha megvan a pozitív teszt, mert nekem szúrnom is kell magam vérhígítóval végig, mivel Leiden mutációm (véralvadászavar) van. Ha clostyval sem sikerül, akkor a férjemnek is menni kell vizsgálatra. Amit most még csinálok, hogy vettem palástfű teát, iszom most a ciklus második felében. Többiek hogy vagytok? Milyen volt az átjárhatósági vizsgálat?
2014. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/424 A kérdező kommentje:

szia Adrienn, az átjárhatósági kibírható volt, végre túl vagyok rajta, most van peteérésem, tehát 2 hét és kiderül sikerült-e :) én is szedem a clostit, de sajnos eddig hiába

Márti

2014. ápr. 24. 17:08
 419/424 anonim ***** válasza:

Marti,es mit mondtak? Volt elzarodas?

Adrienn,az egyik ismerosom progeszteron hiany miatt megcsak teherbe se esett. Ahogy elkezdte szedni az utrot,osszejott. Enelkul nem tapadt meg a baba. Closti sajnos nekem se segitett,d vszinu a pco miatt. Neked azert hajra :)

2014. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 420/424 Adrienn222 válasza:
Csak annyit mondott a doki, hogy kicsit alacsony a progeszteron az átlagot számolva, azt mondta rásegítünk egy kicsit a closty-val. Minimális adagot írt fel 1X1. Tudom, hogy ez a gyógyszer sem garancia, de bizakodom. Amúgy szerintem fejben dől el sok minden...
2014. ápr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!