Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
 381/424 A kérdező kommentje:

Lia én most így, mintha vonalzót nyeltem volna semerre nem mozdul :(

[link]

de jó hír,hogy tegnap felírták a pm gyógyszert :)

Márti

2014. febr. 28. 12:20
 382/424 anonim ***** válasza:
Megjött.. :( Agi
2014. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/424 anonim ***** válasza:

Oh Ági, nagyon nagyon sajnálom!!! :(

Lia

2014. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 384/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én most kezdem el az első Clostys hónapot. Most Norcoluttal hozzák meg a mentruációm, aztán az 5. naptól a 9. napig napi két szem Closty, majd 12. naptól 21.napig Norcolut ismét napi 2 szemmel. Egyelőre inkább a normális, rendszeres ciklus elérése nálam a cél, a baba csak hab lenne a tortán.:) Enyhén magasabbak az FSH és LH értékeim (még a tartományon belül), de ez az ovuláció hiányára mutat már rá. :(

2014. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 385/424 anonim ***** válasza:

Nagyon eltűntetek. Hogy álltok? Van sikerélmény valakinek, vagy mindenkinek?

Flóra

2014. márc. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok csajok! Tényleg nagyon eltűnt mindenki! De remélem azért ha valakinek pozi lett a tesztje megosztja velünk! :)

Nálam semmi extra,elvagyok,dolgozok,boldogság van,nem görcsölök,igazából azt sem tudom hanyadik napon vagyok,ovu után pár nappal lehetek! Eldöntöttem,hogy nem kattogok rajta és eddig szerencsére így is van! Sokkal jobb a kapcsolatunk is azóta!

Úgy volt,hogy ma megyek dokihoz,hogy megbeszéljük az átjárhatóságit meg a spermavizsgálatot,de nem kértem még időpontot sem... :) Két hét múlva csütörtökön leszek itthon,szerintem majd akkor elmegyek! Bár remélem,hogy nem kell majd mennem... :)

2014. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 387/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Én kb egy héttel vagyok ovu után, de megpróbálok én sem ezen kattogni. Megvannak a beutalók, ha most sem sikerül, akkor következő ciklusban jönnek újra a hormon laborok és a férjemnek a spermateszt. Meg kértem időpontot a Mensmentisbe májusra, addig minden vizsgálatot meg szeretnék csináltatni, cukorterhelés, ultrahangok, aztán majd meglátjuk, hogy kiderül-e valami. A legjobb lenne, ha nem is kellene már mennem. :)

Uncsila, Ági, Márti, hol tartotok, hogy vagytok? Flóra, hány hetes vagy, hogy bírod a terhességet?

Lia

2014. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/424 A kérdező kommentje:

sziasztok, én most kezdtem új ciklust a múlt héten, viszont eldöntöttem,hogy jöhet az átjárhatósági+a többi, remélem lesz haszna... én a Róbert károly Magánklinikára megyek

Márti

2014. márc. 13. 11:21
 389/424 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes vagyok, vannak kisebb-nagyobb zűrök, de remélem minden rendben lesz. Pont ma mondta a védőnő (is) hogy nagyon nagy esélye van a koraszülésnek nálam, de már csak 5 hetet kéne kibírni, mert az az élve születés határa... Azért én nem tervezek a 24. héten szülni. :(
2014. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 390/424 uncsila ***** válasza:
100%

Sziasztok Csajok


Igen eltüntem mert nem akartam rágondolni se ( persze nem ment igazán)!

Stimu mentes hónapban vagyok de el kellett mennem uh-ra mert mensi után még kb. 8-9 napig kevés rózsaszínű folyadék folyásom volt majd abba maradt. A dokim azt mondta hogy nincs ezen a téren rendellenesség ! Viszont peteérésem abszolút nincs és hogy nagyon vékony a mnyh , pedig full középidőben vagyok!!!

Most bejelentkeztem egy endokrinológushoz mert nem akarok most is clostyt szedni.

Kíváncsi leszek mit mond hogy 36 évesén miért nincs peteérésem!!!

2014. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!