Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok. De jó,akkor remélem holnap többjó hirt is megoszthattok. Mert ugyebár minden jó lesz.

Nekem holnap-holnapután kellene hogy megjöjjön. De már tegnaptól úúgy fájnak a melleim,hogy ez biztos előjel.. :S :S

Többiekkel mi ujság?

Ági

2014. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Pont egy hete jött meg, de még mindig oda vagyok lelkileg :( Ebben a hónapban nincs gyógyszer, remélem azért így is lesz peteérés. Ami viszont jó, hogy végre nincs hőhullámom, de még azt is elviselem, ha végre sikerülne.

Márti, jól elhanyagoltunk itt a héten, hogy vagy? Hogy áll a hőd?

Ági, megy a drukk ezerrel, hogy véletlenül se jöjjön meg és végre valaki elindítsa a pozitív hullámot!

Lia

2014. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Lányok


Ma megvolt az Uh, mnyh:4.5 mm-es a baloldalon van két 13 mm-es tüszőm.

Hát nem vagyok túl boldog....

2014. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/424 anonim ***** válasza:

Uncsila,és ez hanyadik napon?

Igen,én is remélem hogy nem jön meg. Ma még semmi megjön érzésem nem volt,csak szurkál néha..

Ági

2014. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/424 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok! de jó,hogy megvagytok, remélem kicsit jobban vagytok már lelkileg!!

Én most zuhanok meg, a hasam görcsölget, tegnap barnáztam is, úgyhogy..... :( [link]

Márti

2014. febr. 1. 07:03
 336/424 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, akinek évekig nem jött össze a baba. Elvileg sikerülnie kellett volna, de mégsem. Járt orvoshoz, szedett homeopátiás szereket, meg mindenféle dolgokkal próbálkozott. Aztán pár év után elege lett és úgy fogalmazott, hogy egy hónapig pihen. Ha fájt valamije akkor fájdalomcsillapítót vett be, a férjével utazgattak, meg jó párszor berúgtak, mint a csacsi. Ebben a hónapban jött össze a ma már 3 éves kisfiuk. Az orvos szerint addig rágörcsölt, és annyi kellett, hogy elengedje magát. Nem tudom, hogy lehet-e ilyesmit a kezelések miatt, meg, hogy van-e értelme. Én nagyon alkohol ellenes vagyok, de a gátlásokat tuti oldja.
2014. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Csajok


A 12. napon volt és 36 naposak a ciklusaim!

Kezdek belefáradni........

2014. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/424 A kérdező kommentje:

uncsila, akkor nagyon korán mentél! ne keseredj el, 19-22-ik napon menj leghamarabb

Márti

2014. febr. 1. 16:03
 339/424 anonim ***** válasza:

Uncsila ezek az értékek jók akkor! Ne keseredj el.

Nekem is megjött ma reggel :((

És most először a párom odabujt hozzám,és azt mondta,hogy elmegy ő is mostmár vizsgálatra. Szeretjük egymást,és igy minden jó lesz,csak várjuk ki.És még 20x elmondta mennyire szeret. Egész nap ez jár a fejemben,azóta mégcsak azt a mély szomorúságot se érzem amiatt mert megjött. Ági

2014. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/424 uncsila ***** válasza:
Köszönöm lányok, aranyosak vagytok. Holtpontra jutottam de majd csak jobb lesz!
2014. febr. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!