Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
 371/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Lia,annyira sajnálom! Olyan szörnyű,hogy már több hónapja egyikünknek sem sikerül! :(

Uncsila neked nagyon szorítok! Remélem,te leszel az első közülünk,aki pozit tesztel! :)

Hát annyi tervem van,hogy jövő hónapban elmegyek a dokimhoz és megbeszélem vele az átjárhatóságit meg a páromnak a spermavizsgálatot! Aztán azt megcsináltatjuk még és ennyi! Úgy döntöttem nem megyek több vizsgálatra! Hagyom,hagy menjenek a dolgok a maguk útján! Hátha majd akkor sikerül! Szerintetek?

2014. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/424 uncsila ***** válasza:
Hát csajok a tesztem negatív! Ma lett volna 2 hete az inszeminációm, úgy hogy szerintem ez már biztos!Abbahagyom az utrogestant meg a többi gyógyszert, hogy megtudjon jönni viszont a következő hónap biztos nem stimulált lesz! Elfáradtam......
2014. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/424 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom Csajok, tudom mit éreztek, én is nagyon belefáradtam. Én nem stimulálok többet, csak ha már túl leszünk az összes kivizsgáláson, én is és a férjem is, addig értelmetlennek látom, ha most 3 hónap alatt sem sikerült.

Lia

2014. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Uncsila,mi újság? Teszteltél még?

Lia,én is így gondolom,majd jövő hónapban megyek a dokimhoz megbeszélni az átjárhatóságit meg a spermavizsgálatot a páromnak!

Pedig annyira bíztam a closty-ban! Tényleg kezdek aggódni,hogy valami komolyabb baj van...

2014. febr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/424 A kérdező kommentje:

sziasztok, lányok szerintem először nézessetek pajzsmirigyet, lehet az a baj.. és a legkönnyebben orvosolható.

én most így állok, nem tudom volt-e ovum

[link]

Márti

2014. febr. 24. 15:20
 376/424 uncsila ***** válasza:

Nekem ma reggelre megjött de nem is számítottam másra!

Nálam volt ilyen jellegű vérvizsgálat és rendben volt , bár ne lett volna mert akkor tudnám hogy miért nem jön össze....

2014. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/424 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nagyon sajnálom Uncsila és persze Bogika. El sem hiszem, hogy egyikőnknek sem sikerül. :(

Én már azon a határon vagyok, hogy remélem valami kiderül a kivizsgálásokon, hogy mi a baj és akkor azon tudunk változtatni. Tudom, hogy baj van, nálunk már túl sok idő eltelt ahhoz, hogy ok nélkül ne sikerüljön. :(

Márti, egyelőre úgy néz ki, hogy nem volt pé-d, de ha feljebb indul akkor lehet a 15dik napon volt.

Ági, Te hol tartassz a ciklusodban?

Lia

2014. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/424 A kérdező kommentje:

[link]

szerintem a 20-21 cn körül lehetett

uncsila, sajnálom

Márti

2014. febr. 25. 09:06
 379/424 anonim ***** válasza:
Lia,koszi kerdesed. En mar a 25.cn-on vagyok. 12.en beadtam a hcg-t. Meg maximum 4nap. Aztan ha nem jon ossze,ak laparoszkopia,hiszteroszkopia. Pajzsmirigyemmel nekem is ok minden. Genetikai vizsgalaton voltatok mar? Agi
2014. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Ági, teszteltél már? Megy a drukk!

Márti, hogy áll a hőd?

Uncsila, Bogika, hogy vagytok?

Lia

2014. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!