Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
 401/424 anonim ***** válasza:

Ági, ez szuper! Örülök Nektek és nagyon gratulálok!!!!!

Bogika, Ági, boldog babavárást!!! :)

Uncsila, Márti, nem feladni, nekünk is sikerülni fog!

Lia

2014. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 402/424 anonim ***** válasza:
En azert meg nem akarok nagyon orulni. Persze,nektek is sikerulni fog. Egymas utan mindenkinek :-) Agi
2014. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 403/424 Bogikaa89 ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok! Sajnos rossz hírt hozok! Kedden elkezdtem vérezni,persze azonnal hívtam a dokimat,szerda reggel UH-n nem láttak terhességet,csak megvastagodott nyálkahártyát!Azt mondta ebből még bármi lehet,egy hét múlva kontroll. Estére már darabos vér jött belőlem,bocsi a kifejezésért.

Ma pedig eléggé fáj a hasam alul! Úgy néz ki ezt a babát is elveszítettük! :( Valamilyen szinten felkészültem erre is,így nem visel meg nagyon a dolog! Persze nem érzem magam valami jól! :( Most úgy vagyok vele,hogy idén nem is szeretnék teherbe esni...aztán lehet változnak a dolgok! :)

2014. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 404/424 Bogikaa89 ***** válasza:
100%
Ági,gratulálok Neked! :)
2014. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 405/424 anonim ***** válasza:
100%

Bogika, ne add még fel, lehet hogy ott marad Veled! Kaptál progipótlást kedden? Vérzel kedd óta? Hány vetélésed volt? Kivizsgáltak már miatta? Nagyon drukkolok, hogy ez a picikéd Veled maradjon!!!

Ági, mikor mész orvoshoz?

Uncsila, Márti, Ti hogy vagytok? Valami előrelépés, változás?

Lia

2014. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/424 anonim ***** válasza:
100%

Bogi,sajnalom. Azert bizunk a legjobbakban..

En majd hetfon reggel megyek dokihoz.. felek azert en is. Tudom,nem szabadna maris ilyenre gondolnom,de... Agi

2014. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 407/424 Bogikaa89 ***** válasza:
100%
Nem kaptam progipótlást,biztos azért,mert nem láttak az UH-n semmit! Jövőhéten kiderül,hogy mi is van valójában! Ez a második vetélésem sajnos és fogalmam sincs,hogy mitől lehet... :( De a doki sem mondott semmit,hogy mi okozhatja! Biztos a természet szelektál... :(
2014. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 408/424 anonim ***** válasza:
100%

Bogika!

Ne add fel, én az első 12 hét alatt 3-szor is véreztem. Egyszer ráadásul élénk piros, friss vér jött. Ennek ellenére megmaradt. Próbálj nyugodt maradni és rengeteget pihenni. Hátha csak progeszteron hiány miatt véreztél, vagy egy hematoma volt, vagy részleges nyálkahártya leválás, de nem az egész és nem ott, ahol beágyazódott. Szóval nagyon drukkolok, hogy ne a legrosszabb eshetőség legyen.

Ági szívből örülök, hogy végre összejött.

A többieknek meg sok kitartást és ne adjátok fel, a mellékelt ábra szerint beindul ez szép lassan.

2014. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/424 Bogikaa89 ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok! Hogy vagytok? Ági,remélem nálatok minden rendben van! :)

A héten sajnos nem tudtam visszamenni kontrollra,mert az új munkahelyemről nem engedtek el! De remélem nincsen baj,legalábbis nem érzem,néha fáj a hasam!

2014. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 410/424 anonim ***** válasza:

Koszi Bogi,itt minden rendben van eddig. 1hete voltam dokinal,kaptam progi potlast. Jovo szerdan megyek megint. Neha ramtor a felelem. Te mikor mesz dokihoz?

Csajok,veletek mi ujsag? Agi

2014. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!