Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/424 uncsila ***** válasza:

Ági itt meghallgatjuk ami a szívedet nyomja nyugodtan panaszkodj!!!!

Szerintem ezért vagyunk itt egymásnak, amiért én nagyon hálás vagyok NEKTEK!!!!

2014. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/424 A kérdező kommentje:

uncsila jól mondod :) hol értenék meg ennél jobban az ember lányát, mint egy olyan helyen ahol mindenkinek ugyanaz a problémája, ugyanazt a célt kergetjük...

Márti

2014. jan. 13. 17:56
 263/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok csajok! Kicsit eltüntem,sok volt a meló de közben olvastalak titeket!

Nekem megvolt a 18. napi vérvétel,holnap megyek az eredményért,aztán szerintem kérek időpontot a dokimhoz csütörtökre! Remélem jó lesz az eredményem!

2014. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/424 anonim ***** válasza:
100%
Márti,persze. Mostmár minden ok,szinte. Uncsila igazad van. Csak ilyenkor elég nyomorultul érzem magam. A baj az,hogy a párom semmi olyasmiről nem beszél,ami esetleg babával kapcsolatos. Ha azt mondom,hogy késik már 5napja,akkor 1árva szót nem szól. És ez azóta,amióta mondtam neki,hogy el kéne mennie orvoshoz neki is,hogy vizsgáltassa ki magát. Egy régi balesete miatt szinte "retteg" az orvosoktól. Meg azt mondja,hogy addig felesleges,ameddig velem baj van. És rossz,hogy nem beszélünk semmi ilyesmiről,csak akkor ha veszekszünk. Pedig azt hittem,hogy a babavárásosidőszak szép és jó lesz,tervezgetünk meg minden... De semmi.. Ági
2014. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is nagyon örülök, hogy itt vagytok Velem Csajok! :) Sokkal könnyebb így elviselni a csalódásokat, hogy Ti megértitek mit érzek.

Ági, fel a fejjel, az én férjem is ilyen, de ez nem jelenti azt, hogy ő nem akarná, vagy nem örülne neki, ha sikerülne, csak nehezen mutatja ki mit érez, inkább ilyen kősziklát játszik. Amikor hétvégén sírtam, akkor eléggé magam alatt voltam és rázúdítottam mindent, nem veszekedtünk, csak elmondtam neki elég egyértelműen a véleményem, aminek az lett a következménye, hogy ha most sem sikerül, akkor szó nélkül megy mintát adni és most már érti, hogy mit érzek minden hónapban és hogy a closti miatt új remény ébredt és nagyon nagyon rossz most is csalódni, mikor az elején annyira bizakodtam. Hozzáteszem azóta nem beszéltünk róla és nem is hiszem, hogy ő ezzel kapcsolatban bármilyen beszélgetést is kezdeményezni fog. Ezt el kell fogadnom, hogy ilyen, de ő egy nagyon nagyon jó ember és nagyon klassz apa és talán ezen az időszakon is túlleszünk hamarosan és várhatjuk a kistesót.

Lia

2014. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok


Ágikám az én férjem dettó ugyan ilyen, csak akkor foglalkozik a dologgal ha már kiakadtam !!!!

Szerintem ez abszolut jellemző a pasikra, itt arra gondolok , hogy biztos az ilyen hozzáállásból van több ....

Egyébként nekem nem az a jó aki együtt zokog

velem amikor nem sikerül megint,hanem aki felráz de ez csak Én vagyok és azért már lassan két éve várok rá !

2014. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/424 A kérdező kommentje:

az én férjem szerencsére az a tipus aki mindig mindent megakar beszélni DE amikor nagyon kivagyok akkor van,hogy szegény hozzám sem mer szólni, nehogy még jobban olaj legyen a tűzre és még inkább elkeseredjek, hozzáteszem nálunk inkább én vagyok az, aki nem annyira szeret a problémáiról beszélni

Márti

2014. jan. 14. 12:23
 268/424 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy most meg kellett volna nyugodnom,de engem még most is ugyanugy bánt. Ha könyörögnék,akkor se menne el kivizsgálásra. Ugyhogy eldöntöttem,még egy clostis hónap,és abbahagyok minden orvoshoz szaladgálást. Igazából félek attól,hogy ha jön a baba,úton lesz,akkor se fogja érdekelni semmi. Ezt mondtam neki,és persze hülyének nézett.. Mondta,hogy ő is nagyon szeretné. Azért fogjátok a csipiszt,holnap megyek uh-ra 3órára :)

Ági

2014. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/424 A kérdező kommentje:

Ági nagyon szorítunk!!!!!! 

Márti

2014. jan. 14. 18:35
 270/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Lányok


Na kinek mi lett az eredménye ?????

2014. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!